Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Https://tautaruna.Nra.lv/rasols/305420-Ogres-pravests-detalizeti-pastasta-par-to-ka-vid-iebruka-baznicas/?Utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvlinks&utm_content=redirect

apzog draudzes, naudu neatdod.

Šo naudu cilvēki dod dievam, dieva darbam labprātīgi un dievs svētī finanses, pats to esmu piedzīvojis un, piemēram, bankā, kad skaita ar nosaukumu ziedojums, taču nodokli neņem.

04.03.2020

Saivii 04.03.2020

Draudzes apzog cilveekus, leetticiigus, vaajus cilveekus! Dievam juusu naudu nevajag, taapat kaa greznas bazniicas un taas muljkjiibas ko bazniicaas tirgo. Tie,kas izmaana naudu no cilveekiem pashi degs ellee!

K Kristīgais students 05.03.2020

Mēs ziedojam labprātīgi. Ja neticīgie dotu un ar cietu sirdi, ar grūtībām dotu, tad Dievs nesvēta finanses. Dievam nevajag naudu, bet viss, kas mums ir pieder Viņam, būtībā mēs apzogam Dievu. Dievam nav vajadzīgs, bet tas ir viens veids, kā Dievs pārbauda mūsu ticību un uzticību Viņam. Baznīca patiesībā ir ticīgu cilvēku kopums(draudzi), bet daudzi tā sauc ēku. Manai draudzei nav tāda ēka, bet var teikt, ka paliels dzīvoklis.

Ne visur tirgo, bet, ja tirgo, tad ir jātirgo tikai Bībele, kristīgās grāmatas, kurās atklāts tas, kā tuvoties Dievam utt., un citu kas kristīgs- kristīgās mūzikas diski, filmas u.c.

N Noboby 05.03.2020

Ja Tavs Dievs svēti Tavu naudu, tad kāpēc arābiem tā ir vairāk? Vai nu Dievam vairāk patīk musulmaņi vai arī viņš nesvēta nekādu naudu

K Kristīgais students 05.03.2020

Man vienalga, ka musulmaņiem ir vairāk, jo nauda nav svarīgākais. Bībelē teikts- Nekrājiet sev mantas virs zemes, kur kodes un rūsa tās maitā un kur zagļi rok un zog.  Bet krājiet sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog.

T Turkey901 05.03.2020

"dievs svētī finanses"

Pirmkārt, Dievs ar lielo burtu, otrkārt, atsauci uz bībeli šai tēzei!

K Kristīgais students 05.03.2020

Jā Dievs sr lielo burtu, Jūs paši ziniet, kā ir tad, kad raksta ar šīm iekārtām. Uzspiežas cits burts vai nemainās mazie burti pa lieliem uzspiežot.

Un ikviena desmitās tiesas deva no zemes tīrumā sētās sēklas, kā arī no koku augļiem, pieder Tam Kungam un ir Tam Kungam svēta.

un tev būs to ēst Tā Kunga, sava Dieva, priekšā tai vietā, ko Viņš Sev izraudzīs, lai tur mājotu Viņa Vārds, gan no savas labības, gan no sava vīna sulas, gan no savas eļļas desmitās tiesas devām, gan no savu liellopu un sīklopu pirmdzimušiem, lai tu mācītos To Kungu, savu Dievu, bīties visu savu mūžu.

Mēs- kristieši dodam labprātīgi Dievam, ja dod neticīgais un ar sāpēm, tad Dievs nesvētī.

Kolta 05.03.2020

Jus Dieva mīlestību ar naudu nenopirksiet. Jus ziedojāt visticamāk mācītajiem, kuri par šo Dieva ziedojumu braukā ar glauniem mersedesiem un dzīvo greznās villās.

Dr DooM 05.03.2020

Ir divas lietas no kurām dzīvē nevar izmukt , tie ir '' Nāve un nodokļi ''

K Kristīgais students 05.03.2020

Mēs- kristieši nomirsim šajā dzīvē, bet dzīvosim mūžīgi pie Dieva, bet neticīgajiem divas nāves- šeit un ellē mūžīga degšana(garam sāp nevis miesai, ja jūs dedzinātu, kad nomirtu, jums ķermenim nebūtu sāpju).

T taisnibascinitajs2 05.03.2020

Jā, Dievam vairāk vajag naudu nekā tiem nozombētajiem pensionāriem, kam nav ko ēst.