Valsts ieņēmumu dienests - Krāpšana

Https://tautaruna.Nra.lv/rasols/305420-Ogres-pravests-detalizeti-pastasta-par-to-ka-vid-iebruka-baznicas/?Utm_source=nra.lv&utm_medium=site&utm_campaign=nralvlinks&utm_content=redirect

apzog draudzes, naudu neatdod.

Šo naudu cilvēki dod dievam, dieva darbam labprātīgi un dievs svētī finanses, pats to esmu piedzīvojis un, piemēram, bankā, kad skaita ar nosaukumu ziedojums, taču nodokli neņem.

04.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

Saivii 04.03.2020

Draudzes apzog cilveekus, leetticiigus, vaajus cilveekus! Dievam juusu naudu nevajag, taapat kaa greznas bazniicas un taas muljkjiibas ko bazniicaas tirgo. Tie,kas izmaana naudu no cilveekiem pashi degs ellee!

K Kristīgais students 05.03.2020

Mēs ziedojam labprātīgi. Ja neticīgie dotu un ar cietu sirdi, ar grūtībām dotu, tad Dievs nesvēta finanses. Dievam nevajag naudu, bet viss, kas mums ir pieder Viņam, būtībā mēs apzogam Dievu. Dievam nav vajadzīgs, bet tas ir viens veids, kā Dievs pārbauda mūsu ticību un uzticību Viņam. Baznīca patiesībā ir ticīgu cilvēku kopums(draudzi), bet daudzi tā sauc ēku. Manai draudzei nav tāda ēka, bet var teikt, ka paliels dzīvoklis.

Ne visur tirgo, bet, ja tirgo, tad ir jātirgo tikai Bībele, kristīgās grāmatas, kurās atklāts tas, kā tuvoties Dievam utt., un citu kas kristīgs- kristīgās mūzikas diski, filmas u.c.

V Vitālij 12.03.2021

Ko tu lej te!-ticeet dievam var arii maajaas,nevajaga tam visam bazniicas! Un pasaki man,kur tad aiziet tie visi ziedojumi!?

N Noboby 05.03.2020

Ja Tavs Dievs svēti Tavu naudu, tad kāpēc arābiem tā ir vairāk? Vai nu Dievam vairāk patīk musulmaņi vai arī viņš nesvēta nekādu naudu

K Kristīgais students 05.03.2020

Man vienalga, ka musulmaņiem ir vairāk, jo nauda nav svarīgākais. Bībelē teikts- Nekrājiet sev mantas virs zemes, kur kodes un rūsa tās maitā un kur zagļi rok un zog.  Bet krājiet sev mantas debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitā un kur zagļi nerok un nezog. 

Kolta 05.03.2020

Jus Dieva mīlestību ar naudu nenopirksiet. Jus ziedojāt visticamāk mācītajiem, kuri par šo Dieva ziedojumu braukā ar glauniem mersedesiem un dzīvo greznās villās.

Dr DooM 05.03.2020

Ir divas lietas no kurām dzīvē nevar izmukt , tie ir '' Nāve un nodokļi ''

K Kristīgais students 05.03.2020

Mēs- kristieši nomirsim šajā dzīvē, bet dzīvosim mūžīgi pie Dieva, bet neticīgajiem divas nāves- šeit un ellē mūžīga degšana(garam sāp nevis miesai, ja jūs dedzinātu, kad nomirtu, jums ķermenim nebūtu sāpju).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes