Valsts asins donoru centrs - Nekompetence

Esmu asins donors jau divus gadus. Šonedēļ man zvana un apgalvo, ka esot atklātas antivielas uz hepatīta vīrusu. Dodos noskaidrot, kas tās par antivielām. 6. Kursa studente man paskaidro, ka man ir HIV, C un B hepatīti. Šokā izeju no centra... bet atceros, ka jau vairākas reizes nodevu asinis, bet ne reizi man Neziņoja, ka man būtu kāda infekcija. Turklāt it kā visas infekcijas esot atrastas pēc pirmās asins nodošanas, par ko man nepaziņoja. Pēcāk es vēl divas reizes nodevu. Tikai tagad man paziņoja, ka ir antivielas tikai pret C hepatītu, lai gan es neesmu narkomāns, neguļu pa labi pa kreisi.
Taisīs vēl analīzes. Ja arī tās būs negatīvas. Nu tad tiesa varēs kārtīgi paņemt gan VADC, gan LIC.

C

Vagons Komā 10.11.2020

Şausmi stāsts

н НеКариньш 10.11.2020

Valdis.Dombrovskis "Veikmes stāsts"

Joe Rogans👽 11.11.2020

Šausmas 😱 tā var tikai Latvijā notikt. Sūdzi tiesā, tas nav normāli, 2 gadus neko neteikt.