www.sudzibas.lv Valsts aizsardzības dienests Netaisnība apmēļošanā un draudi

Valsts aizsardzības dienests - Netaisnība apmēļošanā un draudi

Nepatiesi apmelo cilvēkus, neizniec nekādus likumiskus dokumentus ka cilvēks tika izsaukts uz iestādi. Nepamatoti draudi no viņu puses. Neciena pret valsts pilsoni kas ir dzimis un audzis šajā valsti. Viņi pat neņem vēra to ka viņš ir precējies šeit un ka viņam ir pieci bērni. 04.11 viņam pazvanīja un pateica ka pēc 2 mēnešiem būs tiesa par to ka viņš runa krieviski un par to ka viņš ir it ka krievu izlūks. Kaut gan viņš nekad nav bijis Krievija.

P PatiesiibasMeka 09.11.2022

Vate, kādu kapronu tu tur pīpē?

ka es gribetu lai tas viss butu netaisniba

A AssNazis 09.11.2022

Tāpat vien viņi negrieztos pie jums. Un, ja jūs neesat spiegi, ko jums tur uztraukties :DDD

noteikti ka esam. bet tu zinaji ka tevi ari var tagad iesudzet? par so jau no 2020 gada ir kriminallieta un piespriezs diezgan skarbu sodu. un tikai tapec ka zinu kas mes esam un neesam es to ari iznesu gaisma. jo citi baidas un kluse.