www.sudzibas.lv Valodu serviss Autoservisu grāmatvedības uzskaite, nodokļu aprēķins un gatavība VID parbaudēm

valodu centrs - KURSI - Autoservisu grāmatvedības uzskaite, nodokļu aprēķins un gatavība VID parbaudēm

Nesen saņemu zvanu no kāda macības centra "Valodu centrs". Zvanīja darbiniece Irēna (28472097) un piedāvāja apmeklēt kursu "Autoservisu grāmatvedības uzskaite, nodokļu aprēķins un gatavība VID parbaudēm", kuru vada, citēju: "Aija Vaivode, ekonomikas mg., ar lielu darba pieredzi VID sistēmā un praktisku pieredzi lektora un pasniedzēja darbā grāmatvedības, nodokļu, uzņēmējdarbības, darba tiesību, projektu sagatavošanas un vadības jautājumos, privāti praktizējoša grāmatvede".Acim redzot izlasot rakstus, ka autoservisus plāno pārbaudīt, daudzi saprata, ka uz tā var nopelnīt... Bet stāsts ne par to.It kā noderīgi kursi, viss skaisti, palūdzu atsūtīt info uz epastu, saņemu tekstu no šāda epasta [slēpt]@inbox.lv. Aprunājos ar grāmatvedi, kura kadreiz arī bija VID darbiniece. Pieņemam lēmumu kursus neapmeklēt par ko arī paziņojam Irēnai (28472097). Un pekšņi ta Irēna pārveršas par nepieklajīgu sievieti, kura atļavas lamaties, pateikt ka mēs esam muļķi un neko nesaprotam, saka draudēt ar VID pārbaudem un beigas nometa klausuli...?! Informāciju par šādu "Valodas centru", kurš rīko kursus Rīgā, Aizkraukles 23 ar Irēnu (28472097) un epastu [slēpt]@inbox.lv nekur citur internetā es neatradu... Pirmais jautājums, vai šāds macību centrs vispar eksistē. Otrs jautājums šī centra vadībai, vai tiešām pie atteikuma saņemšanas jūsu darbiniekiem būtu jāuzvedas tā, ka ir aprakstīts augstāk?

O