valodu mācību centrs Durbe - nekompetence

Sāku mācīties angļu valodu šajā mācību centrā "Durbe". Pirms tam lika izpildīt testu, lai novērtētu manas zināšanas. Pēc testa rezultātiem ielika vienā no grupām, taču, kad sāku mācīties, tad gan pasniedzēja, gan pārējie grupas biedri jautāja ko es daru grupā, kuras līmenis man ir ievērojami par zemu. Arī pati sapratu, ka nekāda progresa manās zināšanās nebūs un lieki iztēr''ešu savu laiku.

No klientu konsultantes saņēmu atbildi, ka sākumā visiem liekoties, ka ir baigi gudrie, bet pēc tam esot pretējais. Norādīju, ka, laikam jau pasniedzējs labāk zina kādas ir manas zināšanas atbilstošas vai nē. Rezultāta nebija pēc šīs sarunas nekāda, nepiedāvāja pat atkārtoti izpildīt testu, lai tiešām objektīvi novērtētu manas zināšanas.

Pati ikdienā strādāju angliski runājošā uzņēmumā, kurā arī šādā veidā komunicēju, taču man piedāvā mācīties grupā, kur cilvēki mācās kā angliski ir sniegs, lietus, vasara utt...

Pašlaik domāju par apmācibu izbeigšanu, jo darbinieku attieksme pret klientu ir absolūti nekompetenta, iedomīga un uz personīgajām simpātijām vai antipātijām orientēta.

D

T tizla durbe 01.03.2011

oho, tev lika pildīt testu? man gan nelika, jo es tiešām esmu 0 līmenī( un liekas ka pēc tiem kursiem nekas daudz ar nemainījās) . tur visiem uz goda vārda salika..vai vecenes skolā vai augstskolā angļu valodu mācījušās, un tikai piemirsušas pa gadiem..visiem 0 līmenis.
grupā cilvēku daudz( visi tagad izmanto VNA kuponus, loģiski tas pasniedzējs vadās pēc gudrajiem..un tik priecajās kāda gudra grupa:))
p.s. un grāmatas lika pirkt par savu naudu..nekvalitatīvi kursi, pretīga attieksme, vnk eiropas naudas atmazgāšana..nevienam neiesaku

M minka7 28.06.2011

Gribu pievienoties Jūsu domām. Man piešķīra NVA kuponu ar kuru devos uz šo mācību iestādi, arī man lika pildīt testu, pēc kura atzina ka man ir 0 līmenis. Kad iebildu, ka zinu vairāk kā uz nulles līmeni, jo runāju jau angliski, tikai gramatika pieklibo, bet vārdu krājums ir. Tad man pateica ka tests ir primārais, lai tik ejot uz 0 līmeni, esot visu tik un tā aizmirsusi. Varbūt ar, piekritu. Meitene teicās ka zvanis, pagāja krietnis laiciņs apmēram mēnesis, man neviens nezvanīja sāku uztraukties, jo kupona derīguma termiņš gāja uz beigām. Sazvanot mācību iestāde, tās klientu konsultanti mani iepriecināja ka es jau drīz beigšot angļu valodas apmācību, kas mani ļoti izbrīnija, jo es tak neesmu apmeklējusi šīs nodarbības, teicu ka sniegšu pretenziju NVA, klientu konsultante kļuva rupja runāja paaugstinātā balsī, apvainoja mani, centās iebaidīt...Negribu nolaisties līdz šīs mācību iestādes zemajam līmenim un neatkārtošu visu tekstu...man tas prasīja vēl pusgadu līdz es saņēmu jaunu kuponu, es aizgāju gan līdz NVA, gan līdz Izglītības ministrijai. Jo mācību centrs bij savācis naudu un aizmirsis pateikt ka es tur nemācos. Kursus beidzu Ogrē, ļoti jauka pasniedzēja bij, grāmatas un darba burtnīcas ar uzdāvināja, pašiem nebija jāpēr.

H horta 28.07.2011

jā, uz durbi gan neejiet, tur forši ir tikai līdz tam mirklim kamēr tu samksā naudu, bet pēc tam.. sākās

V Viktorija 02.08.2011

Es arī varu apliecināt, ka vienā grupā saliek dažādu līmeņu studentus. Mācīties Durbē tiku ar NVA kuponu, pēc testa aizpildīšanas mani ielika augstākajā intermemediate līmenī, kur visi jau principā runā diezgan brīvi, gāju reizes 3 runāt ar klientu konsultanti, ka šis līmenis par augstu, tad tomēr tiku uz pre-intermediate. Bet arī tur bija viena meitene, kurai īstenībā šajā grupā nebija ko darīt, jo viņas zināšanas bija pārāk augstā līmenī, tā kā līmeņus tur nevērtē galīgi, un tad vēl pats interesantākais bija, ka pa 3 apmācību mēnešiem mums nomainījās laikam 5 pasniedzēji, pats pēdējais puisis pārspēja visus, uzlika no interneta klausīties Toni Bleiru un pats gāja ārā no kabineta, pēc tam mums bija jāatstāsta, ko sapratām. Es rezultātā kursus pametu, jo politika mani neinteresē arī dzimtajā valodā un angļu valodā tik specifiskus tekstus ar savu, droši vien tomēr elementari līmeni nesapratu vispār.

S Sintija 06.08.2011

Toze uchilasj v etom centre, nedovolna sovsem, ushla u4itsja v lingua+riga, tam vsjo oakzalosj dostjno, u u4itelja i persoonal... sovet - viberajte tshatelnee ;)

J Juris 14.12.2011

Pilnīgi piekrītu iepriekš minētajam.Pats nesen arī apmeklēju kursus šajā mācību centrā.Citiem iesaku iepriekš kārtīgi padomāt pirms uzsākt mācības šajā iestādē!

I Inta 23.12.2011

Šajā mācību centrā māk sekmīgi piesaistīt Eiropas naudu, bet nesekmīgi to realizē projektos.
Pēc vērtējuma skalas vairāk par 3 nevarētu likt. BEZATBILDĪBA, BAILES NO KAUT KĀ /paraksti bez atšifrējuma/, VALSTS VALODAS IGNORĒŠANA, LĪGUMA PUNKTU NEPILDĪŠANA, ... tā varētu turpināt. Mūs gan nesunīja, bet lika saprast - ko tie bezdarbnieki te iedomājas: traukus mazgāt nemāk, iet nepareizajā tualetē, roku dvieļus tērē bezjēdzīgi. Varbūt jāorganizē arī šāda veida kursi - naudiņa ripos. Ir tikai viens BET! Pasniedzēji, jo viņi tiek "pamesti zem tanka", tāpēc ir šaubas par vadības profesionalitāti un pieredzi, taču kursantiem tāpēc nav jācieš.

S Sashutusii 10.01.2012

Tas pats ir mácíbu centrá ''Lingua+Riga'', nekáda materiála norošinajuma, nekádu dialogu, filmu, audi failu- plika gramatika un primitívá límení, kaut arí mácíbám bija jánotiek Higer Intermediate grupá, pricipá, no visas grupa- 9 cilveki, 1 bija táds, kas kaut ko guva, páréjie ir vílušies!

Ja citás mácíbu iestádés nodrošina ar grámatam, audio failiem, pat burtnícám, tad šeit nebús neká un pat pasniedzéjas sniegtos pašas materialus NEDRÍKST KOPÉT VAIRÁK KÁ 4 LAOPPAS UZ PERSONU!!!

Neejiet uz ''Lingua+Riga'!

Z zaneZ 20.10.2013

Nepiekritisu gan seit minetajiem komentariem- iespejams, ka laiks iet un vini ari mainas!!

Mani ari parbaudija, ielika ar priekszinasanam grupa, ja ir citi kas runa labak/ bet tas jau tikai man pluss :) un uznemuma runaja ar mani tikai latviesu valoda( protams, stundas ne)

Sveiki, nesen ari es mekleju atsauksmes par so skolu! Komentari diezgan paseni, tomer ari mani mazliet uztrauca vai iet uz so skolu!!
Bet noriskeju - eju ar NVA kuponu!
Un ziniet viss ir super. Attieksme gan no vadibas, loti patikama vide, telpas!
Skolotaja vispar super, ari kolektivs jauks! Atlauj pat palikt ilgak pie arzemnieku grupas!
Skola izsniedz gramatas, tabulas, kope matrialus bez maksas.

Noteikti iesaku jums izveleties un pameginat so iestadi ;)

Согласна. У нас еще веселее с этим центром обстоят дела. Записала ребенка к ним на обучение в садике. На первом уроке преподаватель не знала сколько у нее учеников, мою дочь просто не взяли на урок, я звонила в их центр попросила чтоб на втором уроке преподаватель дала то что выдавала всем детям на первом уроке (это картинка куда дети клеят отценки-накоейки) но нет.. преподовател на руку 2е наклейки наклеила и все.. далее, они поменяли время занятий так что мы вообще на них не попадали. Попросила вернуть деньги, объяснила что мы больше не попадаем к ним никак. Они сказали для бухгалтерии им надо заявление от руки сфотографировать и прислать на почту. Написала, объяснила что 28 евро за 8 занятий, ребенок отходила 2(!) Занятия, нам нужны деньги за 6 уроков, сделайте перерасчет. Внимание ? нам вернули 7 евро. То есть 2 урока у них стоят 21 евро и 6 уроков 7 евро. Следующий шаг, я им написала, будет жалоба в центр по защите прав потребителей. Достали уже.