Valmiermuižas alus darītavas veikals - Nelaipns personāls

Ieradāmies no Rīgas, gribēju Valmiermuižas alus darītavas veikalā bērniem nopirkt limonādi, ko viņi ir iecienījuši. Kopā biju ar vīru un 2 maziem bērniem. Veikalā ielaida tikai mani ar vienu no bērniem, pārējos ģimenes locekļus izdzenot no veikala. Vīrs ar mazāko bērnu palika ārpusē. Veikalā atradās personāls 4 cilvēki, bet veikalā vairāk par 2 cilvēkiem netiekot ielaisti. Tā arī ātri nopirku tikai viena bērna izvēlēto limonādi un sarūgtināti ar Valmiermuižas apmeklējumu devāmies prom. Bijām maskās, esam vakcinēti, vai tiešām, lai 2 cilvēku apkalpošanai vajag 4 personāla cilvēkus un mana ģimene bija tik bīstama viņiem...

G Gulbenietis 20.06.2021

Tādi ir noteikumi šobrīd valstī. Sodu viņu vietā arī maksātu Jūs, ja atnāktu pārbaude? Tik grūti sarunāt, kādu limonādi kurš dzers, pirms ieiešanas veikalā? :D

Good Intentions 20.06.2021

Rodās jautājums "Kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt kādu mazāku iestādi?". Dīvaini nezināt, ko bērni iecienījuši dzert. Kā arī kapēc vīrs nevarēja pēctam ieiet ar mazāko bērnu un izvēlēties viņam limonādi.

Joe Rogans👽 20.06.2021

Rīgā tādi paši kovid likumi kā Valmiermuižā, mani dzina ārā no Narvesen(tas kurš Alfā), kur gribēju nopirkt limonādi, jo veikalā jau bija 2 cilvēki.🤣😂

Good Intentions 20.06.2021

Rodās jautājums "Kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt kādu mazāku iestādi?". Dīvaini nezināt, ko bērni ir iecienījuši dzert. Kā arī kapēc vīrs nevarēja pēctam ieiet ar mazāko bērnu un izvēlēties viņam limonādi.

R RXX 20.06.2021

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

A amanda1 21.06.2021

Dažāda lieluma iestādes esmu apmeklējusi un likumus zinu. Nevajag komentēt, ja nezināt lietas apstākļus. Viņi no veikala izdzina 5 gadus vecu bērnu. Par apmeklētājiem gan tiek uzskatīti un skaitīti pieaugušie, kuru uzraudzībā var atrasties nepilngadīgs bērns.

Good Intentions 21.06.2021

Esiet, lūdzu, tik laipni un padalaties ar saiti, kur ir šāda informācija.

R Raiva Māla 22.06.2021

Labdien, Amanada! Vēlamies paust savu redzējumu uz radušos situāciju no mūsu pures - Valmiermuižas Alus Tirgotavas līdzās alus darītavai. Mūsu krodzinieki bijuši ļoti piesardzīgi un vēlamies izteikt nožēlu, ka Jūs, viņu piesardzība ir tik ļoti sarūgtinājusi. Tieši pirmssvētku laikā mūsu komandai ir visdarbīgākais laika posms gadā un noteikti neesat ne bīstami, ne negaidīti pie mums. Aicinām mūsu ciemiņus būt iecietīgākiem un saprotošākiem gan pret mūsu darbiniekiem, gan vienam pret otru stāvot rindā karstajā laikā. Priecīgus svētkus!

I ilrgjefiho 21.06.2021

Priecājaties, ka jūs vakcinētos vispār ielaida veikalā. Eksperimentālas un nepārbaudītas vakcīnas nav joku lieta

B buubuu 22.06.2021

Vakcīna nav nekāda privilēģija, kad beidzot to sāks saprast. Tāpat var saslimt un pārnest to "slimību", un nekur nav teikts, ka vakcinētie var šturmēt veikalus uz nebēdu. Ja valstī ir tāds noteikums, tad tas attiecas uz visiem. Par ko sūdzība vispār? 🤦‍♂️