Valmieras dīzeļcentrs - Sprauslu remonts

Slinkums te gari rakstīt, bet nu iesaku NEVIENS NEDZENIET SAVU AUTO uz to kantori.

Biju pie viniem ar sprauslu problēmām
BMW 530d E39
tagad to smagi nožēloju pazaudēto NAUDU, NERVUS, LAIKU...
niknums ir liels, bet vismaz pabridinasu citus, lai nesanak IELIDOT KĀ MAN!!!

Z Zhanis 25.07.2010

njaa...man ar pieredze ar to kantori ne taa labaakaa...bet ne ar savu, bet ar darba auto...dzinaam neskaitaamas reizes taisiti savu "drapaku" taapat nejeedza sataisiit...neteiktu ka neiesaku, bet es katraa zinjaa peec pieredzes ar darba auto tur noteikti neraadiishos ar savu auto.

M maris 07.09.2010

pretvaarsts maksaaja 5ls, tiiraa kraapnieciiba...

R rolton āpšu kakas 05.10.2010

nu jā, bet Valmierā neviens serviss nav normāls

R Reno 06.10.2010

viens ir normāls VW-centrs. esmu ļoti apmierināts, braucu tur regulāri

K kasparsmeļķis 08.10.2011

viņi tur taisa tā lai tik nodīrātu piķi. Par savu darbu atbildēt nevēlas. Tā nu ir pēdēja vieta kur remontēt dīzeli

Z zēģelētājs 12.12.2011

Cik cilvēku, tik viedokļu.
Pirms četriem gadiem tur saremontēju savu pasātu, kuram parastās sprauslas.Un esmu nobraucis 200 tūkstošus bez problēmām.
No pieredzes varu ieteikt:nevajag pirkt ūberkrutos komonraila dīzeļus un nelejiet bākā kokteili no statoila.

B banderassss 03.01.2017

Mans viedoklis, ka tā ir "šaraškina" kantoris. Krāpnieki- neko nejēdz taisīt ,tikai naudu plēš , bet rezultāta nav. Mašīna tāpat neiet, samaksāju naudu un pasaka, ka nezin kur ir vaina. Citiem iesaku nedzīt uz turieni remontēt savu auto, jo būsiet vīlušies. Nauda tiks samaksāta, bet darbs nav padarīts.

Z Zemenite 14.01.2023

Pirms gada tika restaurētas spaurslas un vecam fordam un samaksāta nauda lielāka par mašīnas vērtību. Izrādās, ka darbs ir nekvalatatīvs. Par auto diognostiku pajautā 120 euro. Neiesaku šo kantori nevienam.