www.sudzibas.lv Valett Sia vai Salmu Krogs Slikta apkalpošana, serviss

Valett Sia vai Salmu Krogs - Slikta apkalpošana, serviss

1. Cenas nav izvietotas pie ēdieniem, nav saprotams ko pasūti un cik maksā.
3. Nav norādīta 1kg cena, bet gan 100g
4. Pretenziju ceļot nekavējoties, atrunājas - Es tikai esmu pārdevēja

1. Cenas nav izvietotas pie ēdieniem, nav saprotams ko pasūti un cik maksā. - pajautāt laikam ir pārāk pazemojoši, negribas izrādīt savu ...
2. Krāpjas ar svaru, ja izdomājat pielikt vēl mazliet no ēdamā - čekā tiek izsista summa par pirmo pasūtījumu un pēc tam par pirmo + mazliet pieliktās pārtikas. - taču, ja neraustīsieties, kā puņķis uz drāts, viņiem jūs apkrāpt neizdosies!
3. Nav norādīta 1kg cena, bet gan 100g - kulturāli cilvēki tik nenormāli daudz nerij!
4. Pretenziju ceļot nekavējoties, atrunājas - Es tikai esmu pārdevēja - vai tad nav? Kas tad, nomaskējusies Anglijas karaliene?

Pacco_al 01.03.2017

Šis nu gan ir muļķīgs komentārs. Pārējie tavi "gara darbi" bija labāki. Tu zaudē asumu !

"Šis nu gan ir muļķīgs komentārs." - pārsvarā tieši tādus arī rakstu.
"Pārējie tavi "gara darbi" bija labāki." - nu nevar jau visi būt šedevri.
"Tu zaudē asumu!" - jā, vecums nenāk viens... :(

S SA RA 01.03.2017

Šajos laikos visam ir jābūt ideāli. Un ja klients ir mēms? Ja ja klientam ir liela apetīte un kautrējas par to? Nevajag pēc sevis spriest, neskaties uz cilvēku pēc cepures. Tieši tā viņa ir pārdevējs un šis pārdevējs prezentē savu uzņēmumu, kurā strādā - tātad klients redz ka tiek krāpts, tātad krāpnieku kantoris un šajā gadījumā uzņēmums ir zaudējis vairākus desmitus klientu, nevis vienu.

Šajos laikos visam ir jābūt ideāli. - jā, pieļauju, ka daži tiešām dzīvo ideālā pasaulē. Puķītes uz palodzes, palātā, jauki, smaidīgi sanitāri, mīkstas sienas, u.t.t.
Un ja klients ir mēms, akls, garīgi atpalicis, jeb viss kopā? - un tādu ir lielākā daļa, bet no citiem sagaida pretī perfektu apkalpošanu. Bet ja nu tai pārdevējai ir artrīts, maza alga un nejauks vīrs mājās, bērni nemācās? Un no rīta, braucot uz darbu, viens aklais ieskrēja sānā?
Ja ja klientam ir liela apetīte un kautrējas par to? - pastāv taču arī psiholoģiskā palīdzība.
Nevajag pēc sevis spriest, neskaties uz cilvēku pēc cepures. - tur jau tā nelaime, ka visi meklē ideālos variantus, taču paši pat kafejnīcās pie galda sēž cepurēs.
Tieši tā viņa ir pārdevējs un šis pārdevējs prezentē savu uzņēmumu, kurā strādā - tātad klients redz ka tiek krāpts, tātad krāpnieku kantoris un šajā gadījumā uzņēmums ir zaudējis vairākus desmitus klientu, nevis vienu. - tici, vai ne - muļķības. Tiem pazaudētajiem "klientiem", tik un tā nāksies kaut kur savu ziloņu apetīti apmierināt. Un viņi nav vienīgie. Domā, ka tagad šie "klienti" ēdīs tikai mājās?
Jautrais analītiķi Tev šī ir spēle, bet citam tā ir netaisnība, esi reālists un savus "jēlos" komentārus paturi pie sevis. - ja Tev šķiet, ka šī ir spēle, palūdz, lai palielina zāļu devu. Tur jau tā nelaime, ka es esmu reālists un neeksistē nedz ideāli klienti nedz ideāli pārdevēji. Es lieliski zinu, cik grūti ir atrast darbiniekus, kurš nenozudīs pēc pirmās algās, pusdienlaikā nepazudīs no darba, iznāks darbā laicīgi, nezags, pie pirmās izdevības, netupēs cauru dienu soc.tīklos, vaidot, ka nepaspēja izdarīt darbu, aiz muguras neaprunās kolēģus un nečīkstēs uz katra stūra, ka viņa darbs ir vienkārši briesmīgs.

Piekrītu sūdzību autoram pa visiem 100%, jo čekā nekas netiek uzrādīts, tur var iesist da jebko par jebkādu summu, cilvēks šai steidzīgajā ikdienā to neievēro, bet vakarā pie kafijas analizē ka ir iespējams apkrāpts un tas jau ir par vēlu. - tad man jautājums, kurš ir steidzīgāks, tā pārdevēja, kura dienā apkalpo simts šādu mēmu, aklu, tizlu izrijēju un izsit veselu jūru čeku, jeb tas cilvēks, kurš stāv otrā letes pusē un domā, tikai par sevi?
Lai labi dzīvojas Tavā ideālajā pasaulē! Neaizmirsti vakarā pie kafijas paskaitīt, cik tablešu Tev māsiņas nokrāpa šodien.

V Viktorija001 01.03.2017

Salmu krogā cenas ir norādītas virs ēdiena. Vienmēr viss ir skaidri rakstīts latviešu valodā. Tieši pēc tāda principa kā silvā vai lido. Nu jā gadījumā kaut ko nesaprati, vajadzēja uzjautāt.
Par čeku piekrītu autoram.

S Salmu krogs 17.03.2017

Sūdzības iesniedzējai ir rakstiski atbildēts uz visiem viņas interesējošajiem jautājumiem.

Ar cieņu,

Salmu kroga administrācija