VALĒRIJS MELKOVS - AUTO NOMA

Sveiki , šī persona iznomāja auto nomu un negodprātīgi ar vinu rīkojās , nepildīja savas sasitības utt. Krievu tautības persona , māk labi runāt un apvārdot , iznomāja auto braukšanai ārpus LV robežas . Nebija iespējams ar vinu sakontaktēties , neatbildēja uz telefona zvaniem , reti kad atbildēja ar sms . Iesaku neielaisties vispār nekādās darbībās ar šo personu .

S Sabine Senkāne 19.07.2017

Atvainojos nevis iznomāja auto nomu bet gan automašīnu .

Dainis 19.07.2017

Sena paruna, neuzticies cilvēkam treniņtērpā :D

S Sabine Senkāne 19.07.2017

Godīgi sakot , pilnīgi pareizi . Smieties vai raudāt , bet vinš bija tērpies trenintērpā !

L Lepnais Meness 19.07.2017

Krieviski runājošais..te par tādiem pilns rakstu !

S Sabine Senkāne 19.07.2017

Konkrēti , par šo personu ?

Работяга 19.07.2017

Невериться что два документа от одного человека.. обсалютно разные фотографии на разных документах!

S Sabine Senkāne 20.07.2017

S dokumentami vsjo parjadka , prosta agin dokument zgelan nedavna a drugoj uzhe davno . Tam vsjo parjadki poverili .

L Latvijas Pilsonis 2018 10.01.2018

документы его, лично знаю этого афериста. сам столкнулся с ним, ищу его больше года. полиция бездействует.

Z zaķisP 19.07.2017

Jūs kā auto noma nodokļus maksājat? Drošības naudu arī viņam atmaksājāt? Vai arī vienkārši gribējāt pirmie sūdzību iebliezt? Kāpēc jūs viņam zvanījāt?

S Sabine Senkāne 20.07.2017

Protams ka maksājam nodoklus .

Ja cilveks panem masinu noma Janvari un ir samaksajis par vienu nomas menesi lidz februarim un lidz maijam es vinu neevaru sazvanit un dabut roka jus domajat ka man nevajag rakstit sudzibu ja vina parads ir tuvu 3000€ ( ietverot masinas bojajumus ) ?

Ja klients nemaksa par nomas pakalpojumiem domaju ka man vinam ir jāzvana ne ?

C CastorTroy 21.07.2017

"Krievu tautības persona" ... vai to vajag atsevišķi izcelt? Vai tas nav naida kurināšana? Protams, ja situācija atbilst patiesībai, tad viņš ir vainīgs, un jau februārī vajadzēja iet uz policiju,rakstīt iesniegumu,nevis gaidīt līdz maijam. Bet pilnīgi nav žēl tādus naida kurinātājus kā Jūs!

S Sabine Senkāne 22.07.2017

Policija neko nevar izdarīt ! Iedzilinaties likumos pirms rakstat komentāru ! Kā lai savādāk pasaku ka vins ir krievs ! Centos to pateikt pēc iespējas maigāk un ne ar domu ka visi krievi vienā maisā metami !

L Latvijas Pilsonis 2018 10.01.2018

es pats esmu uzrkstijis iesniegumu uz so personu Valerijs Melkovs (krapsana), bet policija negrib ar to nodarboties.

S Sabine Senkāne 22.07.2017

Un ziniet - tā pat viens sūdzibu neliktu . Negribu lai kādam citam nākas saskarties ar šo personu un veikt kādu darījumu ! Un tādi kā Jūs kas raksta komentāru jo ir ar dzīvi neapmierināta persona vispār uzdzen šermulus un liekas mīlais cilvēk ja nav ko pateikt tad labāk paklusē nevis piesieties vārdiem lai justos gudrāks ? Man vienkārši nav saprotams jūsu komentārs ! Jūs ienākat šinī lapā jo jums ir japarbauda kādi personas dati vai tikai tādēl lai kādam uzrakstītu kādu komentāru aiz neko darīt ?!

L Latvijas Pilsonis 2018 10.01.2018

данный аферист входит в доверие, одалживает деньги и пропадает.
столкнулся с ним лично, лишился машины и ~1000 евро.
знаю как минимум четверых людей с аналогичной проблемой.
написано заявление, полиция умывает руки.
человек периодически прячется то у мамы по декларации, то уезжает на "заработки" заграницу.

страница афериста - https://www.facebook.com/valerijs.melkovs
номер телефона - +371 24857966
место проживания (декларация) - г. Даугавпилс, Andreja Pumpura iela 70-12.
контакты мамы - https://www.facebook.com/zanete.melkova?ref=br_rs
контакты сестры - https://www.facebook.com/profile.php?id=100001044117677
всех, кто владеет информацией о том, как найти данную персону прошу помочь.