Valērijs Garšanovs - Krapšana

Добрый день! Никогда не заказывайте сруб у мошенника Валерия Гаршанова (перс.код 210477-...), моб.т - 28736555. После получения аванса начинает тянуть со временем, постоянно обещает выполнить заказ, потом перестаёт поднимать трубку и не отвечать на смс. Всё время пытается давить на жалость и постоянно врёт. Своё аванс я смог вернуть только через пол года. Подумайте два раза перед тем, как что-нибудь с ним обговаривать.

W

G [email protected] 16.11.2018

Добрый день!Мне поставили сруб дома без всяких проблем, исполнения работы всё как договаривались, постоянно созванивались и решали технические вопросы,не было никаких сложностей,советую Valerija!

V Vitālijs43 27.08.2020

Labdien! Esmu pazīstams ar Valēriju Garšanovu, bijā pasūtījuši pie viņa guļbūvi. Nekādu problēmu sadarbības laikā nebija, cilvēks kurš labi izprot un pilda uzstadīto mērķi. Guļbūves kvalitate ir agstā līmenī. Naudas ziņā, arī ļoti paveicās, salīdzinošī ar citiem meistariem Valērijs par darbu neuzstāda neiedomājamas naudas summas. Isaku Valeriju!

P Pirts 26.10.2020

Arī ļoti slikta pieredze, Guļbūves pirtiņu galu galā uzstādīja, bet ne labā kvalitātā. Dēļ kavētajiem termiņiem baļķi jau sazilējuši un sapelējuši(nāksies papildus apstrādāt). Sola ka pēc nedēļas būs, bet visu laiku pārceļ termiņu, kamēr vispār pazūd.Uzstādīja ar palielu spraugu starp baļķi un pamatu stāstot, ka pamata vaina, lai gan izmantojot mērinstrumentus rāda pretējo.