Valerija Magomedova - Naudas izmešana

Saskāros ar Valeriju Magimedovu un viņas reproduktīvo klīniku Jūsu Ārsti, tagad izskatās ir mainījuši nosaukumi, un varu secināti tikai to, ka šai dakterei, ja vinju ta var nosaukt un vinjas personālam attieksme pret valsts apmaksātiem klientiem ir drausmīga, cenas ari, notiek naudas izspiešana. Atrod 101 problēmu, kuru it ka obligāti jārisina, cenas neadekvātas, antibiotiku kaudzes, rezultātā sabeigta veselība un nekāda rezultāta. Daktere jauc pacientus, neatceras vai jau veica apaugļošanu vai ne. Pārdot vitamīnus, kuri it kā vajadzīgi. Katry reizi nācās atstāt pamatīgas naudas summas, neskatoties uz to ka veicu valsts apmaksātu eco. Histeroskopija 600 pari eiro. Konsultācijas, apmācībās ka veikt hormonu duršanu minimāla. Murgs. Masinjas dusmīgas. Vienvard pieredze drausmīga, katru reizi braucu uz turieni ar trīcošām rokām, bet viss jau bija uzsākts, embriji gatavi, vienkārši bija jādara tas, kas jādara, lai pārstādītu. Viena reize dabūju tik drausmīgu antibiotiku devu, ka ārsti mana pilsēta bija shoka, šauboties par to vai tas ir vispār pieļaujams veselibai. Beigas viss beidzas slikti, ielika nākamajā rinda, piestādīja rēķinu par embriju sasaldēšanu un aizmirsa, solīja sūtīt rēķinus, acīmredzot kkur kko pazaudēja, protams, klīnikai cits nosaukums, embriji acīmredzami izmesti, ai tas ir īsuma, protams, ka bija daudz vairāk negatīvu emociju un izbrīna par cilvēku zemiskumu.

K

T tainsīgatiesa 01.04.2023

tava ņaudēšana ir tik trūla ka tava gramatika.

K Ksps 11.04.2023

Tava gramatika gan ir līmenī

T taisnibascinitajs3 01.04.2023

Ar šādu gramatiku labāk nevairoties.

K Ksps 11.04.2023

Ej raksti pareizi, citam smadzeņu nav