www.sudzibas.lv VALEO poliklīnika Sūdzība par ārstu

VALEO poliklīnika - Sūdzība par ārstu

Šķiet, Valeo poliklīnikā srādā vienīgi nekompetenti ļautiņi. Ģimenes ārste Aina Vītola, kurai viss ir pilnīgi vienalga, 20 gadīgu cilvēku norīko pie bērnu ķirurga. Piezvanot reģistratūrā viņi iesaka aiziet pie traumataloga, kurš pieņem arī pieaugušos. Bet traumatologs Uldis Bergmanis vispār laikam nav beidzis neko, kas ir saistīts ar medicīnu. Kaut arī problēma bija celī, dakteris norīkoja uz analīzēm pārbaudīt aknas.Meitenei izrādās ir Beikera cista celī, to varēja noteikt pat pazīstams ginekologs, un arī noteica ultrasonogrāfijas ārsts, bet dakteris Bergmanis tikai pasmējās par tādiem slēdzieniem. Viņš ieteica staigāt tālāk un neko nedarīt. Cista tā neesot noteikti. Bet ja pēc kādiem diviem gadiem nekas nemainās, tad lai ejot pie kāda cita ārsta. Pie kāda nezinot, un kas vainas arī nezinot. Bet par vizīti naudu gan zināja paņemt.
Es ieteiktu vispār izvairīties no tādaas poliklīnikas apmeklējuma.

J

Z Ziedītd 31.10.2022