www.sudzibas.lv Valdrix ''dižciltīgi'' jorki ar brāķiem

Valdrix - ''dižciltīgi'' jorki ar brāķiem

Gribu pastāstīt savu atgadījumu..... nopirku jorku(puiku). Tagad staigājot pa izstādēm dzirdu tikai negatīvo, mugura ''mīksta'' t.i kupris, olas tad ir, tad nav, krāsa neatbilst utt. Un tas ir jorks no dižciltīgas audzētavas. Sajūta tāda, ka šī sieviete ir tik iedomīga , ka māk iesmērēt brāķus pa nereālu cenu skatoties acīs un nesarkstot! Vai tad jorkam nav jābūt sudrabam ar zeltu?Tad kāda velna pēc viņai ''čempiones'' ir MELNAS??? Pirms pērciet suņus no šīs audzētavas...pajautājiet vadošajiem Latvijas kinologiem, ko viņi domā par šiem kucēniem...un Jūs nebūsiet sajūsmā! Neuzķerieties uz Pašas Valdrix kundzes izliktajām slavas dziesmām par saviem ''perfektajiem'' suņiem..kuros tek TIKAi dižciltīgas asinis

K

R Rēzija 10.07.2013

tukšu salmu kulšana. Diez kapēc tie suņi visu laiku uzvar savus konkurentus...
es saprotu tādas runas, man ari skauž ka viņas suņi liek manējāj iekšās, bet tie ir patiešām skaisti un eleganti Jorki. Kad būs pienacis manai meitiņai radīt bērnus, runāšu tikai viņu preciniekus.

L laimas 12.07.2013

Pilnīgas muļķības te sarakstītas.
Ja arī ir kāda droša audzētava, kur suņus tiešām mīl un audzina tad tā ir Valdrix.
Jebkurā gadījumā noteikti ir pirkuma līgums kurā viss ir aprakstīts.
Vispār ja godīgi šis izskatās pēc konkurentu nomelnošanas un melnā PR.
IETEIKTU VALDRIX VĒRSTIES TIESĀ PRET ŠO RAKSTĪTĀJU.

N NixieR 14.09.2013

Katram ir tiesības izteikt savu neapmierinātību, un rakstītājs varbūt nemaz negaida piekritējus vai nosodītājus. Mīļie cilvēki, savu žulti komentāros neizgāziet, bet pieņemiet to par faktu. Nav ideālu ne suņu, ne to audzētāju.

S sils2 07.10.2013

Tiesā??? Nopietni??? Ir nu gan aprobežoti cilvēki! Gribi Rēzija atklāšu Tev baigo noslēpumu? Hmmm...kapēc visu laiku vinnē...tāpēc ka mūsdienās vinnē tikai savējie..ir tikai jāpiesola kaut kāds labums kluba īpašniekam un lieta darīta, piemēram, padalīties ar kucēna naudiņu utt. Tie kas iet uz izstādēm to noteikti ir pamanījuši. Piemēram, bestā no 15 suņiem vienmēr tā ... būs pirmajās vietās, jo pēkšņi tiesneši sčukstās ar klubu īpašniekien vai izstādes org un ir gatavs...tāds bardakas bija arī Skonto. Pie manis personīgi vienā konkrētā izstādē pēc ringa pienāca eksperts un teica sorry man nepatīk vispār jorki, bet... Viņiem jau pirms izstādes pasaka kam jābūt pirmajam!!! Un konkrētā persona ir viena no tām!
Baigi interesanti... Laimas...kā tu zini, ka mīl tu dzīvo ar viņiem kopā vai kā??? Izstādēs visi bužina un uķina savējos, bet kā ir pēc tam, ja nu zaudē???

L LL22 22.04.2015

Уважаемые любители домашних животных, будьте очень осторожны и бдительны в отношении этого питомника. Мы, к сожалению, люди наивные и доверчивые, купили у них собаку на выставке совершенно спонтанно, не готовясь заранее и не собирая информации. Дома насторожил запах из ушей собаки, худоба (истощение), вид шерсти ( её вообще очень мало и она пушится) ну и конечно крысиный хвост (практически лысый хвост у щенка). Собаку осмотрело 3 ветеринара и даже без анализов им было видно, что собака больная и связано это с эндокринной системой (в нашем случае щитовидная железа). Анализы крови подтвердили все самые худшие подозрения, впереди долгое, дорогое лечение и полностью собака здоровой никогда не будет. Не видеть и не знать этого Инета Валдава как заводчик не могла, так как занимаясь этой породой все нарушения во внешности собаки были на лицо. Самое неприятное, что признавать этого она до сих пор не намерена, а наоборот находит массу нелепых оправданий, таких как собака стриженная, поэтому так мало шерсти ( у вас есть возможность осмотреть фото). Инета Валдава постаралась обезопасить себя со всех сторон, документы нам выданы от поддельного владельца, фотографии и информация о бывших щенках тут же была удалена с их домашней странички. К сожалению, жадность и алчность Инеты Валдавы привели её в этот бизнес и она продолжает обманывать покупателей и издеваться над животными.

V Vitaberz 17.05.2016

Nezinu, vai esam vienīgie, vai arī ir vēl tādi, kuriem līdzīgi gadījās....
Pieteicos sapārot suņukus pie Valdrix. Puika zināja savu darbu uzreiz! Izmaksāja man šis sex ap 100eur. Diemžēl ne kucēnu, ne atpakaļ naudu nedabūju! Interesanti sanāk, tagad par suņu sexu jāmaksā kuces saimniekiem. Bet suņupuika dabūju baudu un saimniece - naudu. Bet mums nekas, ne kucēni, ne ne naudas atpakaļ! Pie tam +ultrasonogrāfija uztaisīta par 35eur un asinsanalīzes arī naudu izmaksāja! Ar kucīti, pēc asinsanalīzēm, viss kārtībā! Un ko saimniece Ineta!? Jūs tak redzējāt - suns padarīja savu darbu! Bet kur darba rezultāti????Nav! Nu kaut vienu kucēnu sataisītu, bet nē - 0!