www.sudzibas.lv Valdori Šausmīga produkcija

Valdori - Šausmīga produkcija

Хочу рассказать вам про худшее мясное блюдо в мой жизни.

Купил я как-то Valdori Zemnieku Kupati по скидке в Максиме. Поужинал ими часов в 9. Вкусными их назвать не могу, могу с натяжкой назвать съедобными. После ужина была отрыжка и неприятное ощущение во рту. В 12 часов начался ужасный метеоризм, уснуть было невозможно. Я в прямом смысле запердел всю постель. Так я промучался до 4 утра, мысленно проклиная фирму Valdori и всю их продукцию. В 4 часа утра при походе в туалет, в заднице раздался громкий хлопок, после чего я жутко просрался. Мне часто случалось есть некачественные продукты, но таких ужасных последствий не было ни разу.

Остатки этих "купат" я хотел скормить соседскому псу, но он это жрать не стал, так они под забором и сгнили. Можно только догадываться, из чего делают эту дрянь, ясно только одно - если вы хотите провести ночь на унитазе и задать своему организму изрядную взбучку, покупайте Zemnieku kupati Valdori.

15.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

15.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

15.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (10)

M Mego izmeklētājs 15.10.2020

Ja jau sapuva tad jau labi

G golden eye 15.10.2020

Prāta darbs vispār ēst pēc deviņiem vakarā?! Vēl pie tam gaļas izstrādājumus.

Cikos tad man ir jāēd? Ēdot agrāk par 7 man naktī gribas ēst.

M Mošpietiek? 15.10.2020

Piemēram, man, darbs sākas 13.00. Atklāšu noslēpumu-es ēdu arī pēc 18.00, jo mājās esmu pēc 21.00 un vēlos ēst, ka Bāskervilu suns. 😂

Jimmy Darling 16.10.2020

vispār neiesaka ēst (it īpaši tik smagus produktus) 2 stundas pirms gulēt iešanas. Ja jūs ēdat 9ņos vakarā un ejat gulēt 22:00 vai 22:30, problēmas ar miegu un kuņģi ir garantētas

M Mošpietiek? 15.10.2020

Daudz kas atkarīgs no tā, cikos mēs mostamies un ejam čučēt. Ja man būs nakts maiņa, pēc fen šuj, jāiet uz darbu " не нажравшись", kā teikts vecajā anekdotē?

M Mošpietiek? 15.10.2020

Здесь имеются 2 варианта:
1. Некачественный продукт.
2. У Вас слабый желудок.
В любом случае, соболезную.

Ja kaut kas tiek pārdots ar atlaidi, un pie tam vēl Maxima, tad noteikti ar doto preci kaut kas nav labi, kuru vajag pēc iespējas ātrāk izpārdot, lai nebūtu jānoraksta. Maitēdāju Latvijā pietiek, kas nocenotos produktus tikai pērk.

Tie nebija nocenoti, derīguma termiņš bija vēl gandrīz nedeļa.

Tas neattiecas tikai uz derīguma termiņu, var būt vienkārši brāķis, neievērota ražošanas tehnoloģija utt., kad var saindēties arī ar to, kam derīguma termiņš ir OK (uz papīra).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes