www.sudzibas.lv Valdori Плохое место работы, отвратительная продукция, денег на фирме нет

Valdori, Ramatas SIA, Ramatas Plus SIA, M.V.A. SIA - Плохое место работы, отвратительная продукция, денег на фирме нет

Valdori, Ramatas, Ramatas plus, Ramata, MVA

Не завод, а шлак, шарашкина контора. Всё вышенаписаное правда.

Завод постоянно, с самого открытия влачёт жалкое существование. Руководят два человека. Постоянно всем должны, и поставщикам и банку и торговым сетям, Всееем. В итоге закрывают фирму, открываю новую меняются местами, теперь в Valdori другой член правления. И так по очереди.
Денег никогда нету, зарплата платится в конвертах, официально минималка, когда СГД их прижала, начали больше официально платить.
Постоянно приходится клянчить деньги у госпожи , дадут 100-200 евро и проваливай. Свои заработанные деньги, должна выпрашивать, унижаться. Задолженность, составляет несколько месяцев, а потом концы не сыщешь. СГД постоянно блокирует банковские счета.
Продукция отвратная, но сын, а ныне мастер по производству доказывает недоказуемое. В магазинах продукция постоянно портится, ни а каком качестве речи и идти не может. Не идите туда работать.

Papildināts lietotajas 10.07.2019

Sudzība galīgi nav atrisināta !

Man te rakstīja ipašnieks dēls tehnologs

29.05.2019 VALDORI
Labdien, Izvertejot jūsu sūdzibu, nav pieklājīgi rakstīt tādas muļķības un veikt iznīcināšanas kampaņu uzņēmumam. Kas jūs esat, pietiek anonimitāti, par šo es noteiktu vērsišos ar iesniegumu VP, jums nav tiesības rakstīt personas datus, kas nav patiesi. Kā arī rakstīt muļķības par ražoto produkciju. Ar cieņu.

Kas šeit tika atrisināts?
Pilnīgi nekas, jebkurš var lursoft.lv jeb firmas.lv apskatīties ka uznēmumam ir vairāk par 500 000 tukst. parāds.
Tatad firma nemaksa nodoklus, ta ir taismība, mulkības raksta
Kā arī jebkurš var ieguglēt sia ramatas plus, sia M.V.A. (Mbizer), sia valdori un pat delfi.lv un dienas biznes raksta kā uzņēmuma īpašnieks.
Mulkibas par kvalitāti ))

Te ir daudz komentāru par ramatas, valdori produkciju, cilvēki tik raksta, ka produkcija ir slikta un nekvalitatīva, termini isi, vnk gavno.

Un nevajag man draudēt. Pretēja gadījuma uzrakstīšu iesniegumu VP.
Man ir tiesības rakstīt taisnību un lai cilvēki ir informēti par to, kas notiek šita uzņēmumā.

Sudzības.lv ir tam paredzēta mājas lapa.

Cienījamais Admin, lūdzu noniemiet statusu pār atrisinātu sudzību!

D Desas 12.06.2019

Valdori, Ramatas plus utt

Piekrītu pilnīgi visam. Esmu arī tur strādājis un neiesaku tur nevienam strādāt!

A Avmat 05.07.2019

На фирме нет финансов только по одной причине, это напрочь некомпетентное руководство

L lietotajas 11.07.2019

Sudzība nav atrisināta!

L lietotajas 11.07.2019

Sudzība galīgi nav atrisināta.
Man te rakstīja

29.05.2019 VALDORI

Kas šeit tika atrisināts?
Tatad firma nemaksa nodoklus, ta ir taismība, mulkības raksta
Kā arī jebkurš var ieguglēt sia ramatas plus, sia M.V.A. (Mbizer), sia valdori un pat delfi.lv un dienas biznes raksta kā uznēmuma īpašnieki ir
Mulkibas par kvalitāti ))

Un nevajag man draudēt. Pretēja gadījuma uzrakstīšu iesniegumu VP.
Man ir tiesības rakstīt taisnību un lai cilvēki ir informēti par to, kas notiek šita uznemumā.

Sudzības.lv ir tam paredzēta mājas lapa.

Cienījamais Admin, lūdzu noniemiet statusu pār atrisinātu sudzību!

а Артур Михеев 11.07.2019

Sūdzība ir atrisināta, jūs neatbildējat man uz tiešo jautājumu mēneša laikā, tas ir noradīts sudzības.lv noteikumos, uzrakstiet savu vārdu un uzvārdu, lai varētu risināt problēmu tieši ar jums, laikam jūs esat TROLIS un rakstat muļķības. Un jums nav tiesības rakstīt vārdus un uzvārdus tekstos, to nosaka EK regula :) Uzņēmuma kvalitāte ir vienmēr garda, svaiga un droša lietošanai pārtikas apritē.

L lietotajas 24.07.2019

Cienījamais , bez šaubām Jūs esat loti izglitots, pieklajīgs, inteligents jaunais cilvēks, kurš savā dzīvē visu sasniedza pats, bez teva atbalsta. Kurš māk perfekti komunicēt ar darbiniekiem, kolegiem, vienmer ir laipns un izklausigs. Cilvēks loti spēcīgs, ists speciālists ar smuku kermeni. Katras meitenes sapnis.

ja “slavenā” produkcija ir tiešam tik laba, garda, darga, kvalitatīva, perfekta, svaiga, tad atbildiet lūdzu uz jautājumiem :
1. Kāpēc sia valdori ir tik milzīgs nodoklu parāds? 2019.gada jūlija 7.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valdori" 40003488113" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 566154.36 euro apmērā, tai skaitā:
* parāda summa 0.00 euro apmērā, attiecībā uz kuru piemērots tiesiskās aizsardzības process;
* parāda summa 0.00 euro apmērā, attiecībā uz kuru piemērots nodokļu atbalsta pasākums;
* parāda summa 486053.11 euro apmērā, attiecībā uz kuru pieņemts lēmums par nokavēto nodokļu maksājumu labprātīgu izpildi.

1. Kāpēc veikali (pārdevējas) sudzas par kvalitāti?
2. Kāpēc ir tik daudz sudzības par uznēmumu ar iepriekšejiem nosaukumiem (M.V.A. Ramatas, Ramatas plus, Valdori) sudzas gan par kvalitāti, gan par atteiksmi, gan par darbu samaksu, vai tie visi cilvēki ari ir TROLLI?
3. Kāpēc darbinieki iet prom ?
4. Cik daudz darbiniekus aizgaja prom (tirdzniecibas pārstāvi, mehaniki, darbinieki un lieli menedžeri) gadu laikā no sia valdori ? Ja nemākat atbildet, tad citi vares.

Regula? Vai tad?
google.lv ir pilnīgi viss par jusu bēdīgi slaveno gimenes uznēmumu un pārejām lietam.

L lietotajas 24.07.2019

Google.lv

L lietotajas 26.07.2019

1. Kāpēc veikali (pārdevējas) sudzas par kvalitāti?
3. Kāpēc darbinieki iet prom ?

Regula? Vai tad?

I IXIXIIXER 13.08.2019

Безпредметная критика удел бездарных

E Electionseason 19.08.2019

Маленькая собачка до старости щенок.