www.sudzibas.lv Valdori Плохое место работы, отвратительная продукция, денег на фирме нет

Valdori, Ramatas SIA, Ramatas Plus SIA, M.V.A. SIA - Плохое место работы, отвратительная продукция, денег на фирме нет

Valdori, Ramatas, Ramatas plus, Ramata, MVA

Не завод, а шлак, шарашкина контора. Всё вышенаписаное правда.

Завод постоянно, с самого открытия влачёт жалкое существование. Руководят два человека. Постоянно всем должны, и поставщикам и банку и торговым сетям, Всееем. В итоге закрывают фирму, открываю новую меняются местами, теперь в Valdori другой член правления. И так по очереди.
Денег никогда нету, зарплата платится в конвертах, официально минималка, когда СГД их прижала, начали больше официально платить.
Постоянно приходится клянчить деньги у госпожи , дадут 100-200 евро и проваливай. Свои заработанные деньги, должна выпрашивать, унижаться. Задолженность, составляет несколько месяцев, а потом концы не сыщешь. СГД постоянно блокирует банковские счета.
Продукция отвратная, но сын, а ныне мастер по производству доказывает недоказуемое. В магазинах продукция постоянно портится, ни а каком качестве речи и идти не может. Не идите туда работать.

Papildināts lietotajas 10.07.2019

Sudzība galīgi nav atrisināta !

Man te rakstīja Vladimira Mihejeva (ipašnieks) dēls Arturs Mihejevs (tehnologs)

Артур Михеев
29.05.2019 VALDORI
Labdien, Izvertejot jūsu sūdzibu, nav pieklājīgi rakstīt tādas muļķības un veikt iznīcināšanas kampaņu uzņēmumam. Kas jūs esat, pietiek anonimitāti, par šo es noteiktu vērsišos ar iesniegumu VP, jums nav tiesības rakstīt personas datus, kas nav patiesi. Kā arī rakstīt muļķības par ražoto produkciju. Ar cieņu, Arturs.

Kas šeit tika atrisināts?
Pilnīgi nekas, jebkurš var lursoft.lv jeb firmas.lv apskatīties ka uznēmumam ir vairāk par 500 000 tukst. parāds.
Tatad firma nemaksa nodoklus, ta ir taismība, mulkības raksta arturčiks (Vladimira Mihejeva dēls)

Kā arī jebkurš var ieguglēt sia ramatas plus, sia M.V.A. (Mbizer), sia valdori un pat delfi.lv un dienas biznes raksta kā uznēmuma īpašnieki ir Vladimirs Mihejevs, vai Jelena Agapova un atkal Vladimirs Mihejevs utt ))

Mulkibas par kvalitāti ))

Te ir daudz komentāru par ramatas, valdori produkciju, cilvēki tik raksta, ka produkcija ir slikta un nekvalitatīva, termini isi, vnk gavno.

Un nevajag man draudēt. Pretēja gadījuma uzrakstīšu iesniegumu VP.
Man ir tiesības rakstīt taisnību un lai cilvēki ir informēti par to, kas notiek šita uznemumā.

Sudzības.lv ir tam paredzēta mājas lapa.

Cienījamais Admin, lūdzu noniemiet statusu pār atrisinātu sudzību!

Li

De Desas 12.06.2019

Valdori, Ramatas plus utt

Piekrītu pilnīgi visam. Esmu arī tur strādājis un neiesaku tur nevienam strādāt!

Av Avmat 05.07.2019

На фирме нет финансов только по одной причине, это напрочь некомпетентное руководство в лице Владимира Михеева и Елены Агаповой.

Li lietotajas 11.07.2019

Sudzība nav atrisināta!

Li lietotajas 11.07.2019

Sudzība galīgi nav atrisināta.
Man te rakstīja Vladimira Mihejeva (ipašnieks) dēls Arturs Mihejevs (tehnologs)

Артур Михеев
29.05.2019 VALDORI

Kas šeit tika atrisināts?

Mulkibas par kvalitāti ))

Un nevajag man draudēt. Pretēja gadījuma uzrakstīšu iesniegumu VP.

Sudzības.lv ir tam paredzēta mājas lapa.

Cienījamais Admin, lūdzu noniemiet statusu pār atrisinātu sudzību!