Valdis Spalāns - Krāpšana

Piedāvā atvest lauksaimniecības tehniku no Vācijas, kā tiek pārskaitīts avanss, tā pazūd, uz zvaniem,epastiem neatbild.Sludinājums par tehniku bija ielikts portālā Latauto. Bija ļoti izpalīdzīgs sūtija uz epastu dažādus tehnikas piedāvājumus, kamēr viens likās atbilstošs. Vienojāmies par iegādi. Viņš atsūtija vispirms ieskenētu līgumu, tad saņēmām pa pastu arī oriģinālu. Līgumā bija paredzēta avansa maksa, ko pārskaitijām uz viņa kontu. Uz to brīdi jau bija atsūtīts epasts ar šofera , kas vedīs tehniku kontaktiem. Solija , ka šoferis noteiktā datumā zvanīs, kas nenotika. Tad atnāca sms, ka ar tehniku atrodās vēl Polijā un piegāde kavēsies par dienu. Protams, nav ne tehnikas, ne iemaksas. Atsaucieties, ja kāds vēl cietis no valda Spalāna

Papildināts mmza 30.11.2017

Zem epasta viņam šāda kontaktinformācija

Agrotech-Didam B.V. Lichtenhorststraat 1 • 6942 GS Didam • The Netherlands *
• T +31729828695
 • F +31 (0) 316226125 +37129585206
Bārtas 20, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirdzniecība

Papildināts mmza 30.11.2017

Šis bija minēts kā šofera numurs
‭+31 6 49 61 10 70‬