www.sudzibas.lv Valdis Šadurskis Krāpšana, slikts serviss

Valdis Šadurskis - Krāpšana, slikts serviss

Nomājām divas automašīnas- VW Touareg un Volvo C70. Abas automašīnas tika nodotas nomā sliktā stāvoklī- netīrs salons un savādas skaņas auto vadīšanas laikā.
Notika avārija, pēc kuras nomnieks neatdeva atlikušo, iepriekš samaksāto naudu par 2 nedēļām, un nepiedāvāja citu auto bojātas auto vietā.
Draudēja ar sodu, prasīja naudu par bojāto mašīnu, kaut gan abām mašīnām ir KASKO.
Ļoti nepieklājīga un nerzova persona.
Ar uzstādīto automašīnās GPS, sekoja mūsu atrašanās vietām un braukšanas ātrumiem. Par braukšanas ātruma pārkāpšanu ( vairāk par 115 km/h) zvanīja un kliedza, ka ātrāk braukt par norādīto ātrumu nedrīkst.
Transportlīdzekļa nomas līgumā vārds nesakrīt ar tehniskās pases vārdu un uzvārdu.

K

T Taisnīgums99 23.08.2020

Jus iirejat mashinu, parkapjat aatrumu un sasitat to un vel sudzaties?
Samaksajat remontu, maksu par iiri vai pashrisku un sezhat klusu.

K Krāptā( 23.08.2020

Ātrums tika pārkāpts apdzīšanas gadījumā, remontu apmaksā KASKO, vienīgais par ko mums ir jāmaksā- sods par avāriju un tiek atdota visa ķīlas summa.
Nezinot noteikumus- nerakstiet.

Zelda 23.08.2020

Labi, ka tā.

T Taisnīgums99 24.08.2020

aatruma paarkaapums ir atruma parkapums, nav starpibas vai apdzenot, apbraucot vai kaa citadi.

Kasko ja uzzinaas, ka auto bija iziireets tad noteikti neko nemaksaas, jo diezvai polisee noma bija noradita.
Nevajag izteikties par lietam, par kuraam jums nav ne mazaakaas sajeegas.

Jums vel bus jaamaksaa par katru dienu kameer auto remonts tiks pabeigts, jaatlidzina bus neguutaa pelnja.

Par neslavas celshanu, vel var dabut ari kriminalatbildibu.