AtrisinātaValdis Eistreiķis - Krāpšana

Valdis Eistreiķis ir būvniecības meistars, kam padodas grīdas un elektrības darbi, taču strādājot pie 3 objektiem radās lielas problēmas ar termiņu ievērošanu, kavēšanu un komunikāciju ar klientiem. Valdis mēdz solīt par ierašanos darbā un neierodas. Neprot plānot laiku un melo par gaidāmajām izmaksām. Zog uzņēmuma instrumentus. Mēģina apiet uzņēmumu piedāvājot klientiem savus pakalpojumus, kamēr esošie nav pabeigti. Smēķē būvobjekta iekštelpās, apraksta sienas. Kopumā visas iesaistītās puses ir neapmierinātas ar viņa darbu, un uzņēmumam ir zaudējumi. Nekvalitatīva sienu apdare, nepareizi savienoti vadi, naudas izkrāpšana, meli un darba vilcināšana. Klienti un darba devējs vēlas raudāt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dāvis 04.09.2023

Labdien!
Ar Valdi problēmas projektos tika atrisinātas.
Darbu uzņēmumā turpinās kā mazāk kvalificēts darbinieks apdares jomā. Lūdzu izņemt sūdzību.
Ar cieņu,
Dāvis Auškāps