www.sudzibas.lv Valdis Dambergs Neadekvāta uzvedība

Valdis Dambergs - Neadekvāta uzvedība

Devos pie Valda Damberga tā iemesla dēļ, ka bija visīsākās rindas rīgā un tagad saprotu kāpēc. Pēc vizītes sapratu, ka nekad mūžā nevienam neieteiktu iet pie šī lora! Attieksme ir nepieklājīga un neatbilstoša ārstam. Griezos pie ārsta ar problēmu, ka bija aizkritušas ausis no iesnām. Aizsūtīja uz degunu blakusdobumu rentgenu, lai pārbaudītu vai nav iekaisums. Rentgens uzrādīja, ka iekaisums nav un tas arī bija galvenais rentega taisīšanas mērķis. Taču, tad ārsts sāka kritizēt deguna starpsienas, cik sliktas tās ir, kā es kaut ko tādu varu pieļaut un neko nedaru lietas labā. Sāka man pārmest, ka esmu stulba, ka neesmu vēl taisījusi operāciju, un vai tad es gaidot, kad ar šo problēmu nomiršu. Ļoti nepieklājīgi izturējās pret mani, un kad uzdevu jautājumus par šo problēmu un cik nopietna tā ir, tad brauca man augumā tā it kā man kopš dzimšanas pašai atbildes uz šiem jautājumiem būtu jāzina. Vairākkārt tika izteikti pretīgi komentāri par to, cik šausmīgs cilvēks es esmu, jo nezināju, ka man ir šāda problēma. Tomēr tiklīdz tika pieminētas operācijas izmaksas un, ka būtu gatava maksāt 700 eur, ja šī problēma tiešām apdraud manu dzīvīvu, tā uzreiz ārsts man iedeva savu personīgo mobilo tālruni un teica, lai zvanot pēc iespējas ātrāk, ka noorganizēšot operāciju un tā tālāk. Kopumā, aizejot uz vizīti neguvu atbildi uz esošo problēmu, aizsūtīja mājās ar visām aizkritušajām ausīm un teica, lai gaidot, kad pašas "atnāks vaļā", taču nobēra pusstundu garu lekciju par deguna starpsienu problemātiskumu, par to ka es neesmu atbildīgs cilvēks, jo kaut ko tādu pieļaujot.

Pb

Vairāk sūdzības par Valdis Dambergs