LV RU
www.sudzibas.lv Valdis Dambergs Neadekvāta uzvedība

Valdis Dambergs - Neadekvāta uzvedība

Devos pie Valda Damberga tā iemesla dēļ, ka bija visīsākās rindas rīgā un tagad saprotu kāpēc. Pēc vizītes sapratu, ka nekad mūžā nevienam neieteiktu iet pie šī lora! Attieksme ir nepieklājīga un neatbilstoša ārstam. Griezos pie ārsta ar problēmu, ka bija aizkritušas ausis no iesnām. Aizsūtīja uz degunu blakusdobumu rentgenu, lai pārbaudītu vai nav iekaisums. Rentgens uzrādīja, ka iekaisums nav un tas arī bija galvenais rentega taisīšanas mērķis. Taču, tad ārsts sāka kritizēt deguna starpsienas, cik sliktas tās ir, kā es kaut ko tādu varu pieļaut un neko nedaru lietas labā. Sāka man pārmest, ka esmu stulba, ka neesmu vēl taisījusi operāciju, un vai tad es gaidot, kad ar šo problēmu nomiršu. Ļoti nepieklājīgi izturējās pret mani, un kad uzdevu jautājumus par šo problēmu un cik nopietna tā ir, tad brauca man augumā tā it kā man kopš dzimšanas pašai atbildes uz šiem jautājumiem būtu jāzina. Vairākkārt tika izteikti pretīgi komentāri par to, cik šausmīgs cilvēks es esmu, jo nezināju, ka man ir šāda problēma. Tomēr tiklīdz tika pieminētas operācijas izmaksas un, ka būtu gatava maksāt 700 eur, ja šī problēma tiešām apdraud manu dzīvīvu, tā uzreiz ārsts man iedeva savu personīgo mobilo tālruni un teica, lai zvanot pēc iespējas ātrāk, ka noorganizēšot operāciju un tā tālāk. Kopumā, aizejot uz vizīti neguvu atbildi uz esošo problēmu, aizsūtīja mājās ar visām aizkritušajām ausīm un teica, lai gaidot, kad pašas "atnāks vaļā", taču nobēra pusstundu garu lekciju par deguna starpsienu problemātiskumu, par to ka es neesmu atbildīgs cilvēks, jo kaut ko tādu pieļaujot.

P

Vairāk sūdzības par Valdis Dambergs

Komentāri (2)

M Maroka_2020 15.11.2019

Otolaringologu Valdi Dambergu vērtēju kā kompetentu un profesionālu ārstu. Vairāk kā divdesmit gadus naktīs vairākkārt modos, jo mute bija izkaltusi un gribējās padzerties. Šķita, ka tas ir normāli. Mūžīgo nogurumu saistīju ar vecumu.
Par to, ka ir problēmas ar elpošanu caur degunu pat neiedomājos. Pie Valda devos, jo uz aukslējām izveidojās strutu " kamols". Vizītes laikā Valdis konstatēja, ka strutu " kamols" ir cista un tās cēlonis ir deguna starpsienu deformācija un nepieciešama operācija.
Nekādu rupju attieksmi pret sevi neizjutu, tieši otrādi Valdis visu paskaidroja skaidrā un saprotamā valodā.
Pēc operācijas ir pagājuši trīs mēneši un par mošanos naktīs, lai padzertos esmu aizmirsusi, enerģija arī atgriezusies. Šobrīd traucē cista uz aukslējām un ārsts, kuram uzticēšos operācijas veikšanai viennozīmīgi būs Valdis Dambergs.

Z Zeltene448 19.11.2019

Es ar nevaru dalīties ar pozitīvu pieredzi. Ārsts uzvedas neadekvāti, bļauj. Ko tādu savā mūžā nebiju piedzīvojusi - pēc deguna starpsienas operācijas, kad no deguna tika ņemti ārā sakaltušie, asiņainie vates tamponi, nedaudz sāpēs ievaidējos, uz ko dakteris uzbļāva: "Kas tev orgasms ir?". Neadekvāts un nepatīkams cilvēks, citu vārdu nav. Nevaru teikt, ka kā dakteris arī būtu labs, cits ārsts izblamēja paveikto.
Otrreiz dzīvē pie Valda Damberga neietu pat tad, ja man ieroci pie galvas pieliktu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes