Valdis Budahs - Darbs Īrijā

Cilvēks vārdā VALDIS BUDAHAS aicina braukt uz Īriju lasīt gliemežus. Pats viņš strādā nelegāli un slapstās no vietējās policijas, paverdzina Latviešus, tiem neko nemaksājot, vai maksājot grašus un tādā veidā pelna SEV iztiku. Gliemežus, ko salasa citi viņš pārdod tālāk, bet samaksā Latviešiem labi, ja kādu 6...7 daļu no peļņas un vēl pamanās no grašiem, kas tiek izmaksāti gliemežu lasītājiem novilkt par degvielu! Esiet uzmanīgi un nebrauciet!!!

T true 25.03.2009

njaa, tikai latvietis latvietim kautko tadu butu spejigs izdarit, skumji...

N natalija 16.05.2009

nu ja es tur biju un un mani ari picakareja, , un izmet nakti uz ielas.d2

B bargālēdija 17.05.2009

Hmm, kas izmeta un kur Tevi uz ielas, Natalij???

E eldorado 24.10.2009

Jā tagad kad uzzināju par šo vietu, kur par V, Budaku raksta, gribas man arī piebilst.Cilvēki patiesi tiek dzīti, lai noipelnītu viņa ģimenei pārtikšanu, bet pašiem lasītājiem, paliek vien knapai izdzīvošanai.pieņem no savervētajiem darbiniekiem par 1, 24 eur, bet tālāk tirgo par 5 eur.Iekūlušies esam lielā ķezā, jo ne jau aiz labas dzīves atskrējām te.Bet pagaidām izejas nav, jo te ir atbraukuši paši nabadzīgākie Latvijas cilvēki, kurus arī čakarē tautietis:(reizēm gribas izraut no mašīnas un tā saklapēt to mērgli, bet tad paliks pavisai un ielas, zem klajas debess, jo valodas zināšanu nav un tas viņam tikai baigais +

B bad 22.03.2010

ja tas nu ir ka ir bet ari pie ta visa vainigs ir operators raidijuma veidotajs Zviedrs kurs uz filmu nopelnija un neradija taisnibu ka ir patiesiba tur tai darba pie Valda.Sanak kad tur strada un vel par to jamaksa tev, ka ari par to kad lej kreiso degvielu bet naudu noskaita itka butu pildijusies bendzin tanka.cilveki gribot netiek prom no turienes jo vinus iedzen parados un pec tam atvelk visu lidz pedejam un nav naudas pat biletei atpakal.paliek jautajums kamdel neparadija isto pusi filmai Begums?

Z zane 07.06.2010

Nozelojams, siks cilveks.Parados pats lidz kaklam, kriminals, bet uzvedas ka erglis. Lautini, pat nedomajiet doties pie vinja!

E Edzha 23.03.2011

Ja protams nav tas labakais darbs, bet ja Lv ViSPAR NAV DARBA, TAD LASIT GLIEMEZUS IR LABAK..
Nav nemaz tik traki, ka jus te visi raxtat..
Ja protams pelna uz jums, jo tas ir tikai normali..
Jus pelnat uz gliemeziem, Valdis uz jums.
Nesaskatu nekadu cakareesanu utt..
Jums neparko nav jadoma..., jus aizbraucat, jums ir maja kur dzivot, transports, kas jus nogada lidz vietai kur jalasa, vai kur velaties lasit izlaiz!!
Nogada atpakalj lidz majai!
Juusu darbs, tikai salasit gliemezus..pardot Valdim, viss vairak rupju jums nav!!
Tas cik jus salasat ir atkarigs no jums!
Skatoties no otras puses, kurs organize lai jums butu auto uz darbu, lai butu kur dzivot-Valdis
Kurs doma kur nodod gliemezus talak, ka nogadat vinjus tur-Valdis
Kurs mekle dzivesvietas jums-Valdis
Ari par degvielu, kur dabut letak doma Valdis, nebus ta ka jus vedis pa velti auto bojos pa velti!!
Parekiniet pasi cik nedela gliemezu atr auto tiek vadats, vaitad netiek bojata amartizacija
Jus brauciet uz darbu jums vajag darbu, jus ari maxsajat par degvielu, par automasinu!
Tas viss ir tikai logiski
Ticiet man nesanjkem vinjs 5eur par kg gliemezu, tas ir mulkibas
Vinam ir savs procents, ko vinjs nem no cenas un ta nu galigi nav 5eur..
vinjs pat nenem pusi cenas, tie ir tikai 30%+20%ko pelna soferi no jusu salasita gliemezu daudzuma, jo kam tad butu jamaksa alga ka jus nogada uz darbu, KA NOGADA GLIEMEZUS PIENEMSANAS PUNKTA..PROTAMS KA JUMS PASIEM JUMS VAJAG TO!NEjau valdim butu jamaksa no savas kabatas lai jus vedatu lai nogadatu gliemezus uzpirksanas punkta
Jums ir par ko uztraukties-ne!!
Ja nu vienigi par to ja jus negribat, nevis nevarat pietiekosi salasit gliemezus!!

Ja par to ka darbs ir gruts, tiesam gruts liela slodze dienas lasijums nakts lasijums maz gulets!
ir savi plusi un savi minusi tam visam!

Padzivojat Valda dzivi kadu menesi, sapratisiet ka vinjam tas viss nav nemaz tik viegli ir jadoma par jumspar katru jusu sikumu doma vinjs, ka atrisinat problemu kvai vinjam vajadetu but vienaldzigam
Krimnels ne kriminals, neviens jums nespiez braukt lasit

(raxtu, jo pats esmu lasijis, pie valda gliemezus)

P Pūča 02.09.2011

Tas Edza, kurs publiceēja tikko pusvēstuli šeit, 100% ir Valda pielideejs!!! Neenu daleeji piekriitu bet arii daleeji nee.!! vins jau nevienu nespiez straadaat, pats gribi braukt no LV gliemezhos brauc un reekinies uz taalaako. Nekur saakumaa neiet viegli!!!