Vaksācija pie Madaras Janovas - nekvalitatīvs darbs

Ļoti paviršs, ātrs darbs. No vienas puses ātri priekš vaksācijas ir labi, bet rezultāts ir ļoti, ļoti slikts. Vaska atliekas no kājām, rokām un citām ķermeņa daļām ir jādabū nost pašai. Par neizrautiem matiņiem vispār nerunāsim - jo tā jau laikam viņas praksē ir pieņemta norma. Mājas lapa unsalons ir ļoti skaists, taču saturs nekādīgi neatbilst formai...
NO SIRDS NEIESAKU!

P

A asilaydying 18.04.2013

Tak ej skuj mājās savu pežu!

A aisa 18.04.2013

Biju nolēmusi uz turieni doties likt skropstu ilgviļņus. mājas lapā atsauksmes tikai un vienīgi labas, īpaši par vaksāciju. Tagad šaubos. Varbūt vēl kadam ir pieredze par pakalpojumiem šajā salonā?

S smīkņa 18.04.2013

Kura uzņēmuma mājaslapā ir sliktas atsauksmes?

M memmesmeitiņa 19.04.2013

aisa, es pie šīm meitenēm (otra pašlaik ir dekrētā) eju jau ļoti ilgu laiku, vismaz 7 gadus. Nevaru sūdzēties, zinu, ka Madara sākusi strādāt nesen, bet, cik nācies pie viņas būt, strādāja rūpīgi un nevaru sūdzēties. Nezinu par skropstu ilgviļņiem, jo sākotnēji tur bija tikai vaksācija, tas laikam jauns pakalpojums, bet man nav bijis jāviļas attieksmē pret darbu.