Vakcinācijas centrs - Slikts serviss

Jau vairākas dienas nevaru sazvanīt vakcinācijas centru, lai mana mamma varētu tikt pie vakcīnas pret Covid. Viņa ir senioru grupā, diemžēl nedzīvo pilsētā un nav tādas iespējas jebkurā laikā tikt uz pilsētu. Vai tiešām ir tik sarežģīti pievienot manavakcina.lv lauciņu, kur var pieteikt radiniekus uz vakcīnu. Ja jau es varu samaksāt par mammas zemi nodokli, tad kāpēc gan nevaru pieteikt elektroniski uz vakcīnu. Murgs kaut kāds! Pats vakcinācijas centrs liedz cilvēkiem vakcinēties.

F

B burbulissss 13.05.2021

Saki man lūdzu.. Kā var atļauties sev vai miesīgai mātei laist iekšā kaut kādu draņķi, kas lidz galam nav izpētīts, plus nepasargā no saslimšanas?
Vakcīnām pētījumi ilgst vairākus gadus!nevis knapi gadu.. vai tiešām visi ir tik ļoti nozombēti un nesaprot, kas notiek šai pasaulē? ?

I igito 14.05.2021

Atgādinu, ka COVID19 ir SARS slimības radugabals, kura pandēmija bija pirms vairākiem gadiem. Lai atrast un izlaistu vakcīnu nav vajadzīgs ilgs laiks, jo COVID19 īstais nosaukums SARS-COV-2. Labrīt!

F Feja66 14.05.2021

Šajā pasaulē maz kas izpētīts, kā zini pētījumi ir veikti pēc cilvēku omas, tāpēc katram ir sava izvēle dota, ja ja kāds ir izlēmusi vakcinēties, aizliegt to nevar. Un nozombēti ir tie, kas tic pasaciņām, ka var iztikt ar pļavas puķu ēšanu, tīru ūdeni un ziepēm.Un draņķu mums apkārt ļoti daudz, atnāk un aiziet.