www.sudzibas.lv Vaivaru pamatskola Skolas darba kvalitāte

Vaivaru pamatskola - Skolas darba kvalitāte

Vecāki, ja Jums ir veseli bērni, nelaidiet tos Vaivaru pamatskolā. Skolotāji tur ļoti slikti strādā, neko bērniem neiemāca, katrs dara ko grib- grib mācās, negrib nemācās. Skolai varētu piešķirt titulu Latvijas kauns. Tiek gudri runāts, ka integrē garīgi slimos bērnus sabiedrībā, bet vairāk izskatās, ka skolotājiem ir vajadzīgas piemaksas par darbu ar slimiem bērniem, aizbraukt uz ārzemēm(it kā projekti, pieredzes apmaiņas utt.), un galvenais, nav jāatbild par darba rezultātu- ko no slima bērna var prasīt... Kur skatās dome, ja šāda līmeņa skolu atstāj?

E

B Baiba 28.10.2010

Tā nu gan nav patiesība. Es un mana vecākā māsa abas pabeidzām šo skolu un varu teikt tikai visu to labāko par Vaivaru pamatskolu. Varbūt problēma nav skolā, bet gan pašā bērnā, kurš nevēlas mācīties un visu vainu uzveļ uz skolotājiem?

A anna 03.12.2010

Daļeji piekritu daļēji nē ja grib mācities tad mācities var pat mājas bet par pedogogu darbu nerunāsim līmenis ir zems bērni krit uz leju mācibās

I IEVAlabi 01.02.2013

Man bērns mācās Vaivaru pamatskolā un daudzi paziņas bērni ir pabeiguši šo skolu, varu teikt tikai to labāko.Skolotājas ļoti labos, ( bērns saka pārāk labas)katru dienu dienasgrāmatā veic ierakstus, par mājasdarbu kā arī par visiem pārbaudes darbiem.Vecākiem tiek teikts ja bērns kautko nesaprot un pie kā būtu jāpiestrādā.
Kad mans bērns aizgāja uz pirmo klasi neprata lasīt, bet skolā jau pēc pāris mēnešiem sāka lasīt un lasa ar lielu intresi.Katru dienu pārbauda mājasdarbus, ja nav, tad piezīme.
Runājot par paziņas bērniem kuri jau ir pabeiguši Vaivaru skolu viņi aizgāja mācīties tālāk uz Gimnāzīju Kauguros, lai pabeigtu viduskolu un tur vairākiem no viņiem tika pasniegti atzinības raksti par tik teicamām sekmēm. Varu teik tikai to ka, jo mazāk klasē bērnu jo vairāk jāmācās. Mācibu līmenis neatpaliek no citām skolām, tikai mājasdarbi jāpilda katru dienu, jo tos skolotāja pārbauda katru dienu.
Vaivaru skolā bērniem māca netikai pēc programmas, bet arī cienīt viens otru, kas citās skolās ir aizmirsts.
Labāku skolu es nezinu, mans bērns uz skolu iet ar prieku.(kaut arī visus 3 gadus uz dārziņu gāja ar lielām grūtībām.)

V Vaivarnieks 03.03.2013

Vaivaru pamatskola ir ļoti laba skola. Daudz tiek strādāts ar bērniem individuāli, tiek meklēta pareizā pieeja bērniem ar dažādām problēmām. Turklāt visi Vaivaru pamatskolas beidzeji sekmīgi pec beigšanas tiek iekšā gan Rīgas skolās, gan Majoru vidusskolā, gan Jūrmalas ģimnāzijā. Tāpat skolas direktore Inese Kārkliņa aktīvi piedalās un raksta dažādus projektus, no kuriem ieguvēji ir gan bērni, gan skolotāji. Tā kā līmenis Vaivaru pamatskolā ir labs, aktīvi un profesionāli skolotaji.

K krishs.pe 01.12.2013

Šī sūdzība ir ļoti dezinformējoša. Pats mācos šajā skolā, 9. klasē un no šīs sūdzības lieliski var noprast, ka to ievietojis kāds vecāks, kurš ir bijis lētticīgs un saklausījies sava bērna stāstos, ka skolotāja, piemēram, uz viņu ne no šā, ne no tā esot uzkliegusi, ierakstījusi piezīmi dienasgrāmatā, jo viņa it kā esot saklausījusies klasesbiedru melus par to, ka viņš nav izpildījis mājasdarbus un neesot pārbaudījusi tos... Ko tik tie rupuči nemāk sagudrot, paļaujoties uz morāli, ka normāli vecāki vienmēr ir uzticīgi saviem bērniem un viņus aizstāv.

Vaivaru pamatskola ir ļoti laba skola, jo:
1) Tur strādā ļoti brīnišķīga un sirsnīga direktore vārdā Inese Kārkliņa, kuru tiešām var saukt nevis vienkārši par direktori, bet par skolas mammu. Viņas kabineta durvis vienmēr ir atvērtas gan audzēkņiem, gan pedagogiem un viņa būs gatava uzklausīt jebkādus audzēkņu bēdu stāstus, arī tos, kas nav saistīti ar skolu, un sniegt morālu atbalstu, un viņa vienmēr ir atvērta jaunām idejām un stāsta, ka audzēkņu idejas ir pamats tam, lai Vaivaru pamatskola būtu spējīga pilnvērtīgi strādāt;
2) Tur strādā augsti kvalificēti, radoši un aktīvi pedagogi, kas prot strādāt ar ļoti dažādiem bērniem - gan veseliem un "normāliem, " gan bērniem ar īpašām vajadzībām, gan arī īpaši spējīgiem audzēkņiem. Viņi patiešām dara savu darbu no sirds un viņi atradīs laiciņu, lai individuāli pastrādātu gan ar talantīgiem audzēkņiem, gan ar slimiem bērniem;
3) Neskatoties uz to, ka Vaivaru pamatskola ir maza un vispārizglītojošā skolā iekļauj bērnus ar īpašām vajadzībām, tai ir ļoti normāls līmenis, ko lieliski pierāda audzēkņu rezultāti mācību konkursos un olimpiādēs un tas, ka viņi godam tiek uzņemti gan Jūrmalas Valsts ģimnāzijā, gan Pumpuru vidusskolā, gan dažādās prestižās Rīgas skolās, gan valsts labākajās arodskolās un ir pat bijuši gadījumi, kad bērni turpina izglītību ārvalstīs - Anglijā, Vācijā, Spānijā, un arī iepriekš minētajās skolās viņi lieliski spēj "pavilkt" to līmeni, viņiem ir labas sekmes, viņi iegūst godalgotas vietas dažādos konkursos un olimpiādēs un pat saņem atzinības rakstus labām sekmēm;
4) Skola regulāri iesaistās dažādos valsts un starptautiska mēroga projektos, piemēram, ārvalstu brīvprātīgo nodarbināšanā, Ekoskolu programmā, Pasaules reizrēķina dienas organizēšanā, Eiropas projektā "Skolas auglis" un no tā ieguvēji ir gan bērni, gan skolotāji, gan arī administrācija.

V voldis 01.04.2014

a kāds, cik labs pedagogs ir diāna bērziņa
savādāk, man ir pasniegti-diametrāli pretēji viedokļi..
lūdzu-izsakieties...

V voldis 01.04.2014

a kas tur ie pa pedagogu-diāna bērziņa
esmu dzirdējis pretēji diametrālus viedokļus, kā patiesībā ir..

G golden eye 09.06.2014

Diāna Bērziņa jau aizgāja prom no tās skolas, noteikti odžu baram nepatika. Kas attiecas uz skolotājām-Intai sen vajadzēja vākties prom no turienes, pēc tā gadījuma kad pazaudēja divus 1.klases skolēnus no pagarinātās grupas-tikai nesaprotu kāpēc vecāki necēla traci???!!! Paldies Dievam, ka viņus atveda policija atpakaļ sveikus un veselus. Ne mazāk laba ir arī Inita, kas pieskatot pagarināto grupu it kā neredzēja kā mazā Anete iegāja 1.klases garderobē, uzkāpa uz ķeblīša un nokrita, sadauzot savu intīmo vietiņu.ka pat tecēja asins. Nevajag novelt visu uz bērniem, kamēr bēŗni ir skolā viņi ir uz skolotāju atbildību, nevis paši par sevi. Šitam kolektīvam sen jau vajadzēja mainīties. Par Jāni Ķirsi un Liegu neko sliktu teikt nevaru, cepuri nost viņu priekšā. Sanita atkal tēlo no sevis baigo priekšnieci-viņa var darīt visu, drīkst to vai nedrīkst, savus audzināmos bērnus vispār neskatās. Dēļ viņas aizgāja prom Inese Treimane-mūzikas skolotāja, jo Sanitai nepatika kā Inese vada stundas, visam jānotiek pēc Sanitas kundzes prāta, ja nē tad lasies. Paskatieties no malas, veco vārnu ligzda kā ir tā ir, bet jaunie tiek izstumti ārā. Edīte Tentere-angļu valodas skolotāja arī vairs nestrādās tur sākoties jaunajam mācību gadam un viņas meita arī nē. Kas attiecas uz vecākiem-skaistā ābolā var būt sapuvis vidus. Sargiet savus bērnus un uzklausiet viņus, jo dažreiz ir tā kad viņi zin labāk, ne vienmēr skolotājas ir tās godīgās un labās.

A arturs18 26.08.2014

Piekrītu, ka vaivaru pamatskola NAV domāta normāliem bērniem. Piemēram, ja kādam no tiem dauņiem pieskārās kāds cits, tad uzreiz pie direktores, un tml. Bet, pat ja normālu bērnu tur piekauj, vai skolotājas vienkārši ir neadekvătas viena pret otru vai pret bērnu, tur nekas netiek darīts. Direktore risina tikai un vienīgi problēmas ar tiem psihajiem, un ar tiem, kuri var uztaisīt traci. Direktore nemāk arī risināt mums pašsaprotamas lietas. Piemērus neminēšu, jo tie ir šausmīgi. Arī bija viena anonīma vēstule, kuru kāds no vecākiem vai skolotājiem bija sūtījis par šausmu lietām skolā. Tā bija nonākusi gan policijā, gan skolā. Bija uztaisīts nenormāls tracis.
Uzklausiet un padomājiet par to pirmo sūdzību, NELAIDIET normālus bērnus vaivaru skolā, tā ir domāta tikai un vienīgi nenormaliem bērniem.arī nevar izturēt to, ka ejot skolā uz 2. stāvu, visi ļoti skaļi bļaustās.

A arturs18 26.08.2014

S smaids 77 02.10.2014

Kas tu esi golden eye?

A Anna Davidoviča 05.12.2014

Lasu komentāru par Vaivaru skolas skolotājiem.
'' Golden eye'', ja ir pretenzijas pret kādu konkrēti, tad var civilizēti risināt domstarpības aci pret aci, bet ja nav drosmes, tad, protams, atliek zākāšanās internetā anonīmi!

Esmu 3 bērnu mamma un man ir bijusi saskare ar ļoti daudziem pedagogiem. Droši varu teikt, ka es labāku skolotāju, kā Sanita, neesmu satikusi. Pirmām kārtām - tas ir pedagogs ar CILVĒKA sirdi - iejūtīgu, izpalīdzīgu, saprotošu sirdi. Pirmais, ko mans bērns pamanīja, ka šī skolotāja vienmēr smaidīga. Viņš viņu raksturo kā ļoti mīļu. Viņam ir prieks iet uz skolu un uz mājām viņš nesteidzās, bet labprāt paliek arī uz pagarināto grupu, ja ir iespēja.

Kopumā visas skolas kolektīvs ir pelnījis tikai labus vārdus un ja arī kādreiz kāds pieļauj kļūdas ( un tādas ir katram cilvēkam!), tad ir labi tās risināt un pārrunāt sadraudzībā, nevis vicinot kara cirvi aprunājot aiz muguras.

Katrs, kas aprunā vai apsūdz, patiesībā izceļ sev piemītošās īpašības... jūs nevarat ieraudzīt otrā cilvēkā to, kas nebūtu jau jūsos! Padomājiet par to! Padomājiet, kas ir jūsu sirdī un domās ''golden eye''.

Lai jums labi klājas!

D Dislere - Musta 16.02.2015

Es nelabprāt rakstu Internetā, taču nejauši ieraugot šo rakstīto, uzskatu par nepieciešamību izteikties:
Mans dēls divus gadus mācījās Vaivaru skolā un man ir zināma pieredze. Bija labas un bija sliktas lietas, bija veiksmes un bija nevaiksmes.
Taču šī skola notiekit nav pelnījusi iznīcinošu kritiku un mudinājums nesūtīt šajā skolā bērnus ir vienīgi destruktīvs.

Reti kura skola tik drosmīgi uzņemas darbu ar bērniem, kuri citām skolām šķiet par sarežģītu. Vaivaru pamatskola realizē integrācijas ideju un iekļaujošas izglītības ideju, kura sabiedrībā kopumā ir gandrīz nerealizējams uzdevums. Protams, ka līdz ar to, arī problēmas tajā ir vairāk! Protams, ka Latvijā nav šim darbam pietiekoši sagatavoti pedagogi! Protams, ka cīnoties vieniem, ne viss iznak ideāli!
Taču šīs skolas anonīma nozākāšana, vai bērnu iedalīšana "normālos"un "nenormālos" ir nepieņemama un nekorekta!
Problēmas, kuras ir šajā skolā, ir visas sabiedrības problēmas!

Es vēlu veiksmi un talāku attīstību Vaivaru pamatskolai!

K Kate Kalniņa 28.08.2015

Skolas ideja nav slikta. Visu sabojā dažas personības. Sanita ar kļičku zaķis ir viltīga, vienmēr mācēs izlocīties.
Pamest citus zem vilciena. Sevi pacelt uz citu rēķina. Pārsteidzoši tas ka viņai izdodas visai labi.
Citi strādā tāpēc ka iebiedēti, Vēl citiem nav iespējas kaut ko mainīt un pieradusm liek palikt kur ir.
Pretī nevienam iet nevar. Īpaši ja neesi izredzēto pulkā. Nograuzīs.
Vadība neredz vai negrib redzēt reālo situāciju arī tai ir ērti. Mana meita mūk no mājturības stundām, jo nespēj izturēt zaķa attieksmi.
Pie skolotājas kas māca zēniem ir cita attieksme, bet problēma ar to ka meitenes baidās rakstīt iesniegumu pret Sanitu, jo viņa skaitās tur krutā.
klases audzinātājas attieksme ir nepatīkama, neko klasē negrib organizēt. ne klases vakaru, ne pārgājienu. Māca tikai savu priekšmetu un viss.
skolu jau varētu nomainīt, bet meitai tur labas draudzenes,

K Keita 15.02.2017

Liela daļa šo komentāru ir pilnīgi nepieņamami. Pati esmu pabeigusi šo skolu un varu teikt,ka attieksme gan no pedagogu,gan diretores vienmēr ir bijusi pretimnākoša un sakarā ar mazo skolēnu skaitu pieeja vienmēr bijusi individuāla un nekad - vienaldzīga. Tie,kas šeit pievieno komentārus un veļ atbildību uz skolotājiem par bērnu traumām- vēlos pateikt,ka ne vienmēr ir iespējams izkontrolēt katru bērnu,vēl jo vairāk ,ja tādi ir 10,15,20. Kurš ir vainojams tad ,ja bērns nokrīt un pārsit celi savā pagalmā? Vecāki! Bet vai par to kaimiņi un līdzcilvēki raksta sūdzības ,vai varbūt tādos gadijumos ir jāapsver vecāku tiesību ierobežošana? Jums ir tikai 1,2 bērni par ko uzņematies atbildību un pedagogs nekad nevar ietekmēt un paredzēt 15 bērnu rīcību. Pēc savas pieredzes saku,ka šajā skolā pedagogi dara visu pēc savas labākās sirdsapziņas ,bet ne vienmēr visi vecāki sapratīs to,ka varbūt tieši viņa bērns un audzināšanas modelis ir izraisijis konkrētu konflikt situāciju. Un atsaucosties komentāriem par slimajiem bērniņiem šajā skolā,tad viņi tiek integrēti sabiedrībā un skolas dzīvē,bet diemžēl atkal šeit viss atkarīgs no audzināšanas ģimenē- neiecietība pret šiem īpašajiem bērniem būs vienmēr,katrs vecāka izvēlas vai ieaudzināt savam bērnam līdzcietību un laipnumu vai neiecietību un rupju attieksmi pret vairāk apdalītajiem.

* *Skolēns* 22.03.2017

Es šobrīd Vaivaru Pamatskolā mācos un uzskatu, ka pedagogi ir pretīmnākoši un jauki. Ja kāds no tiem sīkajiem negrib mācīties tā nav skolotāju problēma, jo skolotāji nav domāti lai bērnu audzinātu, bet gan lai mācītu mācību priekšmetus lai varētu normāli pabeigt skolu. Un vispār ja negribat ka tie "dauņi" pēc jūsu domām skolotājiem nesūdzas tad viņus neaiztieciet, jo tajā brīdī paši par tādu muļķi paliekat.