Vairis Lūsis - Krāpnieks

Dārgās sievietes lūdzu uzmanaties no šis personas!!Kādu laiku viņs iepazinās ar mani!!!Sākumā jau bija labi!!tad viņš pierādija,kad nevar viņam ticet!Kādu laiku padzīvo pie katras..Un aizbildinās kad nav kur dzīvot!!Viņš ir krāpnieks,dzīvošanas laikā man izmānija naudu un parādos iedzina!!Viņš izmanots līdz pēdejam!!Un cik es zinu,kad viņs dara ar daudzām sievietem!!!Ir doma man policijā griesties parto,kad mani iedzina parādos utt!!!Es mekleju,kas vēl no viņa cietušas ir!!Lūdzu dodiet ziņu !!!

S Sika333 11.07.2015

Sveiki!Man arī ir tāda pati lieta ar Vairi Lūsi!Esmu pati ar to saskārušies pirms braukšanas uz UK!Arī kādu laiku dzīvoju ar viņu!sākumā bija viss labi!tad sākās viņa izgajieni!!Un sāka tikties aiz muguras man ar labāko draudzeni!!un pirmstam arī aizņēmās no manis naudu!sākot kad vajag bērnam!!ES ari no viņa palikuši stāvokli!!!Tgd viņš neliekas ne zinis par bērnu!Tik sola, kad rūpēties, bet nekā!Kā mīļā saule ar jums sazināties!!??ES arī pa viņu vēlos iet uz policiju!tikai kad lv būšu augustā! Pašlaik esmu UK!

Latviešu tautas 11.07.2015

Беспорядочные половые связи у вас норма? Вы хоть что-то слышали о презервативах и противозачаточных средствах?

A Azik99 13.07.2015

A par ko sūdzēties? Jūs guļat ar jefiņu, kuram nav kur dzīvot un nav naudas pašam sevi uzturēt... Ko tad Jūs gaidījāt no šāda te? Psc...