Vairāk Saules - Serviss

Nesen viesojos vēl vairāk saules Valdemāra ielā. Stipri pārsteidza ka pavārs savās darba drēbēs sēdēja pie blakus galdiņa un mierīgi sukāja iekšā laikam jau ka savas pusdienas. Laikam izrādījās cik labi prot gatavot. Neparasts un apetīti neveicinošs skats.

smejiesvesels 02.05.2017

Kas tad tas pavārs bija netīrs? Novēmies? Slikti oda? Cilvēks ēd savas pusdienas kur vēlas, tas jau nav nekāds smalkais restorāns, kur dreskods jāietur, prasta picērija darbaļaudīm!Labu apetīti pavāram!

Ceru, ka nākamreiz tavā picā šis pavārs ieceps caurejas līdzekli, lai vari pļ..ūt..īt, tam paredzētā vietā, pAnna zem celma.

L Lepnā Lavīze 04.05.2017

Pavārs nav cilvēks un viņš nedrīkst ēst? Sēdēja speķainā halātā? Fui, kāds snobisms. Riebjas tādi, kas reizi gadā atļaujas iziet kafejnīcā, bet snobisms lien pa visām vīlēm un pret apkalpojošo personālu izturas kā pret otro šķiru. Varbūt tam pavāram augstāks izglītības līmenis nekā tev, un tu viņam arī riebies (tu jau nezini, kā no malas izskaties). Vecrīgā daudz kafejnīcu, pavārs varēja atnākt arī no blakus esošās darba drēbēs. Viņam nav tiesību ēst?!