www.sudzibas.lv Vairāk Saules Nekvalitatīva apkalpošana

Vairāk Saules - Nekvalitatīva apkalpošana

Ужасное обслуживание в кафе Vairak Saules Spice. Официанты плохо владеют русским языком. Молодой человек вообще тихо и невнятно говорит. Сегодня, 15.10.15 отказались продать суши сет с собой, якобы по причине слишком большого наплыва посетителей. Где это видано? Если такое отношение к посетителям, то и посетители также будут относиться к данному заведению. Больше в Vairak Saulles не ногой и никому не посоветую!

A aiviekstes regjis 16.10.2015

Iemācieties beidzot valsts valodu un dzīve kļūs vieglāka ;) Ja nē, pārvācieties uz kaimiņvalsti.
Man ļoti patīk t/c Spice "Vairāk saules", vienmēr patīkama un laipna apkalpošana, garšīgs ēdiens.

Latviešu tautas 14.01.2016

A priekškam? Vimirantu valoda! Latviešu valodai NAV NAKOTNES! Jauniešim jau vieglāk runat angliski! Nekas: driz busiet spiesti iemācīties runāt arabu valodā!..

Harold 16.10.2015

Pamēģiniet aizbraukt uz Igauniju vai Lietuvu un pieprasīt, lai ar jums tikai krieviski. Valts valoda ir latviešu un ja kāds oficiants prot arī krievu val - priecājieties, bet obligāti tas nav un par sliktu apkalpošanu to uzskatīt nevar. Es ceru, ka šādi klienti tur vairs kāju nespers un būs vairāk svaiga gaisa un vietas normāliem cilvēkiem. Sorry.

č Čupakabra 16.10.2015

Mani vienmēr fascinē šīs vaimanas par to, ka apkalpošana nav krievu valodā. Par ko šī vaidēšana? Par savu mazspēju un slinkumu?

A Alinal 16.10.2015

Уважаемые комментаторы. Прошу проходить мимо. Вы видимо не знаете русского языка и не поняли жалобу. Жалоба на то, что меня не обслужили 15 октября в кафе Vairak Saules. А то, что меня не могут обслужить на русском это недочет данного заведения. Я не живу в Латвии, но язык латышский знаю в совершенстве. Хочу говорить на своем родном языке. Жаль, конечно, что меня не могут обслужить на языке, на котором говорить большая часть Риги.
Но жалоба не о том. Вы неправильно поняли.

E elina-- 17.10.2015

Nedzīvojat Latvijā? Jūs visur, kur ceļojat, sagaidāt pretim krievu valodu? Londona, Parīze, Brisele... ja nesaņemat, tad uzreiz noorentējaties vietējos klaču portālos, kur iepublicēt savu sūdzību? Ticamības moments 0

Harold 17.10.2015

Alinal
Izlasi pati savu pirmo postu. Rūpīgi. Pirmās bija žēlabas par oficianta nepietiekamajām krievu valodas zināšanām (tātad viņš tomēr mēģināja jums palīdzēt krieviski, kā nu prata!). Un par pārējo arī sviests. Ja ir daudz pasūtījumu, tad to arī pasaka. Vai būtu labāk, ja viņš jūs par to nebūtu informējis un jums nāktos ilgi gaidīt? Neivens klients nav īpašāks par pārējiem, visi gaida rindā. Nav jau padomju laiki, kad skaļa 100kg tanta rindā mēģina pagrūst visus malā, lai iesprauktos pirmā. Un vēl apvainojas, ka citi nelaiž.

T tigerlily 14.01.2016

šī sūdzība, tiešām, akcentē jūsu mazspēju iemācīties valsts valodu. pilnīgi nevietā, jo tieši Spices VSaules ir vislabākās, gan apkalpošana, gan ēdiena kvalitāte. UN JA TU EJ AR KARA CIRVI, TAD PATS AR VIŅU DABŪSI PA GALVU./latviešu sakāmvārds/