Vai tiešām bāreņtiesā var rīkoties kā mafija un cieš nevainīgi cilvēki un bērni bet neviens negrib palīdzēt - Krāpšana no bāreņtiesu darbinieku puses.

Draugs pārtiesāja lietu par vecāku tiesībām Liepājā un tiesu vinnēja. Bāriņtiesu darbinieki safabricējuši lietu pret manu civilvīru un tagad nevainīgs viņš sēž cietumā bet man bērns atņemts un lietu par bērnu Liepājā pārsūdzēt nevarēšu tamdēļ vēršos ar asarām acīs un milzu lielu cerību ka palīdzēsiet.

Papildināts [email protected] 29.02.2016

Pierād
ījumi ir. Mans telefona numurs 29520226

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 29.02.2016

Uzrakstiet privāti - [slēpt]@inbox.lv

M M Millere 02.03.2016

uzrakstiet privāti : [slēpt]@gmail.com. Vai būtu iespējams uzfilmēt sižetu?

L Lietotāja vārds 08.03.2016

Bāriņtesa Latvijā, tas ir bizness. Viens pedagogs man teica, labāk tur nelien, ja gribi dzīvot! No Latvijas bērni izkūp no bērnu namiem. Aiz tā visa, stāv liela nauda.

K Kate 16.08.2017

Bāriņtiesa manuprāt cieši sadarbojās,ar sociālo dienestu, jo kad es kaut ko pasaku, sociālā dienestā, tad par to, un par maniem nodomiem nez kādā veidā uzzin arī bāriņtiesa, un jau kuro reizi, es par to iestādi dzirdu negatīvas atsauksmes, viņas tramda tikai mātes kuras kaut kādu apstākļu sakritību dēļ nonākušas grūtībās, dzērājmātēm met līkumu

M Mārtiņš Germanis 26.09.2020

Es velos sūdzēties par Talsu bāriņtiesu. Vina šantāže mati ar bērniem kad noņems tikai laij paglaptu bērnudārzu no atbildības. Berns gūstot zilumu uz kājas untagad grib safaricet lietu pert audžu tēvu kkas izglāba no tiešām vardarbibas. Bāriņtiesa ar šantāžu ievietoja māti ar bērniem krīzes centrā lai varētu safaricet lietu. Vai tiesam kads nevar apturēt to talsu bāriņtiesu ja talsu dome nevar. Kurs tad cits to var izdarīt.