Vafelu torte "Riga" SIA "VK" - bezgarsigs produkts

Piedava 3 veidu vafelju tortes Riga (ar lieliem skaistiem, baltiem burtiem gandriz pa visu iepakojumu) - ar ladu riekstiem, ar valriekstiem, kafijas. Ar lazdu riekstiem loti atgadina vafelu torti "Vaverite" vismaz noformejums.
Produkta kvalitate absoluti neatbilst jebkadam garsas normam. Lets augu tauku maisijums pa vidu planam vafelem. Sajuta pec esanas ir vienkarshi briesmiga. Produktam nav ne garsas, ne smarzhas.
Ludzu neiegrabieties. Vakars sabojats pie kafijas tases!

Nandia 17.07.2013

Varbūt Jums pagadījās slikti/nepareizi uzglabāta prece, jo visas vafeļu tortes ir iecienītas mūsu ģimenē pie rīta kafijas. Jā, ir tā, ka lētāka vafeļu torte attiecīgi arī satur augu tauku maisījumus, aizvietotājus un ko tik vēl ne un izskatās ne tik apetelīga, BET tā ka galīgi bez garšas tas nu gan tā nav. Un slikti nekad nav bijis.

S Sanka 18.07.2013

Runaju par shim tortem!

S Sanka 18.07.2013

Luk papildus bilde!

Nandia 18.07.2013

Šīs ir ļoti gardas. It īpaši zaļajā iepakojumā.