VADIMS SUHAČEVS - NELIETIS

Iegādājos no Vadima Suhačeva automašīnu wv passat 2004.gada izlaiduma. Pēc pirkšanas nobraucu 300 km un sabira sadales vārpsts. Kā vēlāk noskaidroju, automašīnas diagnostiku veica Vadima vedējtēvs un klases biedrs no pirmās klases. Diagnostikas veicējs teica, ka automašīna ir ideālā kārtībā, gan motors, gan kārba. Pēc automašīnas pazīmēm viņš nevarēja vai NEGRIBĒJA noteikt, ka ir vaina sadales vārpstā.
UZMANĀS, LAIKAM VIŅŠ NEBIJA SERVISA DARBINIEKS, BET ĀRSTS :)

N

Nandia 13.09.2013

Am, piedod, bet muļķīgi dot mašīnu pārbaudē pārdevēja ieteiktajā kantorī, labākais ir vienoties, ka mašīnas apskati veiks kāda neiesaistīta ne no vienas puses kantoris, kuram pat neteiks, ka mašīna tiek pārdota utt. Tad visi sīkumi paši izpeld uzreiz.

R ri4y 13.09.2013

Iegādājoties automašīnu, jādodās uz vismaz 2-3 neatkārīgiem servisiem pārbaudīt to.