Va Denta/ Zobārste Iveta Bakša - Dārgi un nelaipni

Varu apstiprināt, ka visas sūdzības par Va denta un Ivetu Bakšu ir patiesas, jo biju tur vairākas reizes.
Va Dentā strādā tikai viena zobārste un Iveta Bakša tiešām ir nelaipna.
Kad apmeklēju Va Denta pirmo reizi, tad, sēžot krēslā, man nācās klausīties Ivetas sarunu ar medmāsu par to, ka viņai-Ivetai neveicās attiecības ar kādu krievu. Es nesapratu, kāpēc man tas viss ir jāklausās, taču tas izskaidro, kāpēc Iveta ir tik nelaipna pret pacientiem. Ivetai neveicās attiecībās ar vīriešiem, tāpēc viņa izgāž savas dusmas pār pacientiem. Tāpat nav skaidrs, kāpēc latvietei ir jāpinas ar okupantiem? Iveta satiekās ar krieviem un pēc tam brīnās, ka viņai kaut kas neveicās. Smieklīgi. Tā kā viņai neveicās attiecības ar vīriešiem, tad viņa sev nopirka suni, ko nesa sev līdzi uz zobārstniecības kabinetu. Nav skaidrs kāpēc, bet Iveta ir pro-krieviska. Kabinetā skan krievu radio un ar medmāsu viņa runā tikai krievu valodā, lai gan medmāsa perfekti runā latviski.
Va Dentas sekretāre mēdz paziņot ar SMS, ka vizīte ir pārcelta uz citu dienu, taču sekretāre mēdz kļūdīties. Es reiz atnācu ceturdiena, bet izrādas, ka vizīte bija noteikta uz piektdienu. Sekretāre domāja, ka es meloju, ka viņa kļūdījās, bet pēc tam, kad parādīju viņas īsziņu, viņa negribīgi atvainojās un pēc tam ar mani nesveicinājās. Smieklīgi.
Cenas ir dārgas un nepamatotas. Iveta strādā tā, lai noslauktu no pacientiem vairāk naudas, liekot pagaidu plombas tādos gadījumos, kad citi ārsti liek īstās plombas. Ivetas doma ir vienkārša- jo vairāk reižu tev būs nepamatoti jāatnāk pie viņas, jo vairāk viņa nopelnīs.
Kad man kļuva jūtīgs viens zobs,palūdzu, lai izņem nervu. Iveta sapsihojās un sāka baurot, ka viņa šeit ir galvenā un tikai viņa izlems vai ņemt ārā nervu vai nē.
Sāka ārstēt zoba kanālus. Ja par pirmo vizīti Iveta man prasīja 55 eiro, tad nākamajā vizītē par 5.zoba nervu izņemšanu Iveta man paprasīja 110(!) eiro un vēl 50 eiro centus. Zobārsti otrajā vizītē parasti izņem nervus un saplombē ar īsto plombi, taču Iveta otrajā vizītē man ielika viņas iecienīto pagaidu plombi. Tas nozīmē, ka nākamajā vizītē man nāktos vēl maksāt 110 eiro un, protams, 50 eiro centus! Tātad par viena zoba ārstēšanu man nāktos samaksāt vismaz 275 eiro!
Man vajadzēja izņemt nervus vēl 4.zobam, tātad vismaz 550(2x275) eiro par diviem zobiem.
Es saprastu, ka var prasīt tādas cenas, ja klientu serviss būtu augstā līmenī, bet kā mēs visi zinām, ka Iveta ir nelaipna un pret pacientiem izturās asi.
Tā kā Ivetai patīk novilcināt īstās plombas likšanu, tad jūs lieki patērēsiet savu laiku ar pagaidu plombām un nevajadzīgām vizītēm.
Citi zobārsti kanālus ārstē divās vizītēs un cenas ir zem 50 eiro.
Ja jums patīk neskaitāmas pagaidu plombas, nevajadzīgi daudz vizīšu pie zobārsta, dārgas cenas un asa izturēšanās, tad noteikti „iesaku” Ivetu Bakšu un Va Dentu!

A Amnezija1953 18.05.2016

Par ko sudziba? Par arstu vai krieviem?? Ja nepatik ej pie cita arsta!

E ELLIO 19.05.2016

Apbrīnojami infantila sūdzība.
Pirmkārt, katrs kabinets nosaka savas ārstēšanas cenas, tieši tāpēc katram tiek dota iespēja izvēlēties kur un kā ārstēs savu zobu.
Otrkārt, ja ir neapmierinātība ar paveikto darbu,tad par to ir jāziņo veselības inspekcijai, nevis jābļaustās internetā.
treškārt, normāls sakarīgs cilvēks nekad nepārpublicēs ārsta un medmāsas sarunu.