V4motors

Attieksme sliktāka par sliktu, nelaipns un paštaisns servisa priekšnieks, kuram nopietni vaidzētu domāt par darbavietas maiņu. Tāds nedrīkst strādāt apkalpojošā sfērā.

I Ivars 16.08.2008

Pilnigi piekritu!
Biju atvalinaajumaa sievai kads huligans uz ielas nolauza spoguliti. Vina aizgaja uz tuvako servisu - V4 MOTORS, tur pateica, ka kada runa: hondam spogulishi noliktavaa ir uz vietas, nokrasot nebus problemas, lai nak pec nedeljas. Sieva ari noticeja un atstaja tur auto.

REZULTATS:
1) masina servisa pavadija 5 nedelas
2) spoguli nokrasoja citaa krasaa
3) liekot spoguli saskrapeja stiklu
4) un vel MAIT*S saskrapeja aizmugurejo buferi

Ari tipa draudeja, ka neatdos auto, ja nesamaksahu.. Bet atrisinaju atri: zvans uz policiju, atbrauc puishi un viss 4ikinieka.

E Edgars 26.06.2009

V4Motors ar to nenormālo Volontu ir pilnīgs mē***. Kvalitāte sūdīga, attieksme kā 90 gadu sākumā pie bandītiem. Tikai Volonts ne bandīts, bet histēriska bāba. Ļoti negodīgs serviss.