v-catalog, vertu-lux, kaspars rozēns, vertucatalog.lv - pagaidām vācam info

Ja kāds vēlās piebiedroties kādai kolektīvai prasībai vai padalīties ar visu iespējamo info par šo personu, droši var izpausties te.

A arikons 03.09.2014

Mani viņš arī ir apkrāpis, pārdeva telefonu samērā dārgu, kas izrādījās lēts ķīnas pakaļdarinājums kaut gan tika reklamēts ka ražots Ungārījā un ir orģināls Nokia rūpnīcas ražojums. Telefona kvalitāte zem katras kritikas, pamazām jūk ārā, kaut lietots tikai 2, 5 mēneši. Protams šis tirgonis dievojās ka vis ir ok ar telefonu, un ja kautkas šim telefonam nestrādā kā vajag tatad esmu jau pats to sabojājis un vinš nekādu atbildību neuzņemas. Patērētāju aizsardzības birojā nevaru griezsties, jo esmu šo telefonu iegādājies uz SIA. Vienīgā iespēja raktīt policījā iesniegumu par krāpšanu klāt pievienojot ekspertīzes slēdzienu par to ka telefons nav orģinālrūpnīcas ražojums. Pagaidām vēl nēsmu to izdarījis nav pāliecības par lietas tālāku virzību, bet ja to izdarītu jau vairākas personas domāju ka kautkādu rezultātu varētu panākt. Esmu gatavs pievienoties šī krāpnieka darbību ierobežošanā ar savu prasību. Mans epasts: [slēpt]@inbox.lv

M marchello224 11.09.2014

Pagājušo gad ar iekritu uz šo krāpnieku, pirku preci uz ik ne privāti, tādēļ PTAC neko nevarēja palīdzēt tikai tiesaā. 300 lati vējā un preces nav, betmācība uz mūžu.

P pircejs228 22.10.2014

Nopirku jauno iPhone 5, samaksaju, joprojam gaidu. Pagaja jau 5 menesi.

V vertucatalogpircejs 23.10.2014

raksti: [slēpt]@inbox.lv, pievienojies - visi, kurus apkrāpa šis tips, apvienosies kopējā prasībā.
domāju, ka krimināllieta būs garantēta.

I ivars_ 28.09.2015

Šobrīd par Vertu un Kaspara Rozēna rīcību (krāpšana) Valsts policijā ir ierosināts kriminālprocess.Ņemot vērā, ka K.Rozēns, iespējams, ir apkrāpis daudzus cilvēkus, lūdzu rakstīt uz [slēpt]@capital.lv.Šobrīd apvienojam pārējos cietušos, lai nodotu nepieciešamo informāciju policijai, un kriminālprocess iegūtu jau daudz nopietnāku "svaru".Tikmēr jārēķinās, ka K.Rozēns var rīkoties pēc iepriekš zināmās shēmas-paņemt priekšapmaksu, bet preci nepiegādāt.