www.sudzibas.lv v-catalog, vertu-lux, kaspars rozēns, vertucatalog.lv Krāpniecība. Priekšapmaksa bez piegādātas preces.

v-catalog, vertu-lux, kaspars rozēns, vertucatalog.lv - Krāpniecība. Priekšapmaksa bez piegādātas preces.

Samaksājām par Canon 5D Mark III fotokameru 11. arpīlī. Šodien, 5. septembrī, joprojām nav ne kameras, ne atgrieztas naudas. Šo piecu mēnešu laikā esam saņēmuši dažādus skaidrojumus kā inventarizāciju noliktavā, svētku laiku, neskaitāmus solījumus, ka divu nedēļu laikā būs. Vēlāk nedēļas laikā būšot. Naudas atgriešanai bija jāsagatavo iesniegums. Nauda netika atgriezta un tad tiek teikts, ka jāsūta ierakstīta vēstule. Sazvanīt var tikai no jauna telefona numura. Mūsu sadarbība ir progresējusi no vienkāršas neizdarības, neētiskas biznesa prakses līdz krāpniecībai. Jā, i-veikalā norādītās preces ir lētākas, taču Jūs riskējat ar savas naudas zaudēšanu. Vai tas ir to vērts. Izvērtējiet paši.