www.sudzibas.lv Uzvelckreklu.lv Vietnes mārketinga un tehnoloģiskās problēmas

Uzvelckreklu.lv - Vietnes mārketinga un tehnoloģiskās problēmas

Labdien,

Šodien jutu sevī radošo mūzu un konstatēju, ka vēlos radīt kreklu. Uzticējos pirmā Guglējuma pirmajam rezultātam, un apmeklēju vietni uzvelckreklu.lv. Protams, kā jau parasti, apmeklējot jebkuru interneta veikalu centos uzzināt par veikala vēsturi un darbību. Ak, kā jutos pievilts. Šim veikalam nav šādas lapas - nekā. Ne vēsture, ne informācija, ne darbība - nekā. Kā es varu iepirkties veikalā, ja nezinu tā ne morālās vērtības, nedz kultūru, nedz politisko stāju. Šausmas!

Ļoti pievilts jutos. Ļoti! Bet turpināju savu radošo ceļu. Nonācis kreklu izklāstnē biju iepriecināts, ka Jums ir krekli tādi, šitādi, visādi. Super! Turpināju apskatot melnu, modernu kreklu. Pēkšņi - “Sorry, nav atvērusies apdrukas darbnīca. Jūsu aparāts neatbalsta Flash programmu.” Drit vai kociņ’, vai Jūs dzīvojat 20. gs.? Es atceros kā vakardienu tos laikus, kad mans vecvecvectēvs vēl lietoja Flash mājaslapas, bet nu ne jau tagad. Kāds gadsimts, vairs neviens pašcienīga e-vietne šo arhaisko tehnoloģiju vairs neizmanto, un moderne pārlūki pat sāk to neatbalstīt!

Jāsaņem rokās sevi! Salabojiet savu vietni, un informējiet publiku par sevi un savām politiskajām nostājām, kultūru un vērtībām!

P.S. Tikko atradu galvenās lapas apakšā “Par mums” lapu. Pirmkārt - to vajag banerī, augšā, otrkārt - kur politiskā stāja, morālās vērtības un darba kultūra?
P.S.S. Joprojām jūtos pikts par Flash.

Kopumā saite šausmīga, dizaina ziņā, bet neizskatās, ka te ir nostrādājusi vesela IT komanda. Runājot par Flash. Dīvaini, kādeļ saite uzskata, ka es no stacionārā datoru, esmu pieslēdzies caur mobīlo telefonu vai planšeti, šķībs kods.

Pati doma, ka krekla dizainu es mainu caur flash, nav tik traka, vienīgais, ļoti sarūc, potenciālo klientu daudzums.

Komentārs par lapu, "Par mums" ir vairak piesiešanās, jo es ļoti labi, paskrolējot līdz lapas beigām, to varu ieraudzīt un atrast. Nebija jāmeklē vairāk par 10 sekundem.

Jautajums par "Ne vēsture, ne informācija, ne darbība ".

Vēsture: Atvērāmies vakar, es Ilze, izdomāju šo mājaslapu, tagad realizēju. (Baigā vēsture)
Informācija par mums: Izdomāju mājaslapu, sēžot dizaineru skolā.
Darbība: Šis te veikals.

Vai šo ir vērts likt?

Dainis 28.12.2017

Ak vai.. trako namā atkal internetu ieslēguši..