uzskatulapa.lv - nemaksā

www.uzskatulapa.lv man nesamaksāja par veiktajām aptaujām, lai gan man ir sasniegta minimālā izmaksas summa. Pieprasīju izmaksu jau pirms mēneša. Telefons viņu lapā nav uzrādīts, ir tikai emaila adrese. Nosūtīju atkārtotus emailus, net mēneša laikā neesmu saņēmis nevienu atbildi no viņiem.

NEUZTICIETIES VIŅIEM !

G

K k.leg 12.06.2012

Man tieši tas pats. Neuzticieties!

G g.janis 12.06.2012

Vajadzētu savākt vairāk cilvekus, kam uzskatulapa.lv nav samaksājusi, un visiem kopā iesniegt ziņojumu policijā.

C curu 26.09.2012

es arī pieteicu dāvanas karti - jūlijā. nekā. uzrakstīju divas reizes uzksatulapa.lv, uzrakstīju arī klaster.ee - nekā, klusums!

G gasis 09.10.2012

Pieteicu izmaksu 23.augustā, pēc mēneša uzrakstīju viņiem atgādinājumu uz e-pastu, šobrīd vēl ne čiku, ne grabu.

A aiga 18.11.2012

izmaksu pieteicu augustā..neko nesaņēmu..uzrakstīju vēstuli vēljoprojām neviens nav atbildējis un izmaksu neesmu saņēmusi..

O Ojars 16.08.2018

Esmu izmaksu pasūtījis marta mēnesī, bet līdz šim laikam neesmu neko saņēmis. Uz e-pastiem arī neatbild.