Uzmanību! Krāpnieks brīvībā - Guntars Kāpostiņš! - Naudas Izzagšana no Uzņēmuma

Labdien,

Šis ir stāsts, kas liecina par uzticēšanās nozīmīgumu un kā tā var tikt nežēlīgi izmantota. Es vēlos brīdināt ikvienu par Guntaru Kāpostiņu – personu, kuras rīcība ir radījusi man ne tikai finansiālus zaudējumus, bet arī smagu emocionālu pārdzīvojumu un mūsu uzņēmuma reputāciju.

Viss sākās tik nevainīgi – parakstījām pakalpojumu sniegšanas līgumu, kurā Guntars apņēmās veikt noteiktus darbus. Pirmajā darba nedēļā, strādājot tikai četras dienas, Guntars jau pieprasīja avansu. Es atteicos, un šajā nedēļā viņš faktiski nesniedza nekādu ieguldījumu uzņēmuma labā. Otrajā nedēļā viņš parādīja lielu progresu, kas mūs pamudināja viņam uzticēties un izmaksāt pieprasīto avansu. Drīz vien viņš ieguva mūsu pilnīgu uzticību, un mēs viņam uzticējām uzņēmuma karti pirkumiem.

Trešajā nedēļā mēs Guntaru iesaistījām starptautisku klientu fotosesiju organizēšanā un plānošanā – darbā, kas prasa ievērojamu sagatavošanos, piemēram, modeļu atrašanu, lokāciju meklēšanu un rekvizītu iegādi. Diemžēl viss tika atstāts uz pēdējo brīdi. Guntars pastāvīgi meloja, apgalvojot, ka viss ir kontrolē un plānots. Viņš daudz solīja – komandai, klientiem, man personīgi. Taču īstenībā, darbs NETIKA pildīts. Tas atklājās, kad tuvojās fotosesijas diena un mums nācās atcelt fotosesiju dēļ nesagatavotības. Zem riska nokļuva vēl papildus 2 projekti, kureim Guntars solījās laboties un visu saorganizēt laicīgi. Neskaitāmi solījui un meli par to, ka viss ir kontrolē un viss viņam ir sarunāts un pieejams - līdz beidzot zem spiediena atklājām, ka NEKAS nav sagatavots un stāsts atkārtojas.

Guntars pēkšņi sāka slimot - un nenākt uz ofisu. Tad atkal - neieradās ofisā, izmantojot attaisnojumu, ka viņš staigā pa veikaliem un meklē rekvizītus fotosesijai. Kad prasījām rekvizītus ievest ofisā - pēkšņi sāka runāt par to, ka saslimusi sieva ar +40 temperatūru. Likām palikt mājās ar sievu, bet darbus visus nodot mums, un ievest visu, kas ir sapirts veikalos. Taču Guntars nenāca uz kontaktu. Kad mēģinājām viņu piezvanīt, viņš atsūtīja ziņu, ka liek meitu gulēt, pārzvanīs. Pēc pusotras stundas zvanījām - viņš vairs neatbildēja uz zvaniem. Sapratām, ka kaut kas nav kārtībā, un, pārbaudot bankas kontu, bijām šokēti – tieši pirms aglas dienas no tā bija izņemti 550 EUR, un mūsu konts bija pilnībā iztukšots. Pie viņa rīcībā palika manas ofisa atslēgas, foto-studijas atslēgas. Un kopējais zaudējums ir mērāms tūkstošos.

Kad sapratu, ka viņš mani vienkārši māna, es uzreiz pieņēmu lēmumu un 05.04.2024. iesniedzu ziņojumu par zādzību policijā. Viņa solījumi atgriezt naudu bez atrunām turpinājās - līdz pirmdienai (šodien) - un diemžēl naudu tāpat nav atgriezis - ar kārtējo aizbildinājumu "esmu kopā ar meitu slimnīcā" - kā var turpināt izmantot ģimeni kā aizsegu savas bezatbildības un krāpšanas izdarījumiem?

Es nevaru aprakstīt to sašutumu un vilšanos, ko jūtu šobrīd. Guntara rīcība ir apkaunojums profesionālismam un cilvēcībai. Es vēlos brīdināt visus – neuzticēties Guntaram Kāpostiņam. Viņš ir krāpnieks, kas izmanto cilvēku labo ticību savā labā. Mans mērķis ir aizsargāt citus no līdzīgas pieredzes.

Esat piesardzīgi, pieņemot šo cilvēku darbā, vai slēdzot ar viņu darījumus!
Līdz šim - Guntars turpina melot un naudu nav atgriezis.

Naudas apjoms nevar segt tos zaudējumus, reputāciju un stresu, ko Guntars ir radījis uzņēmumam kopumā. Risināsim problēmu caur policiju un, ja nepieciešams tiesu, ierosinot krimināllietu.

Papildināts Vadims Petrovs 08.04.2024

Guntars Kāpostiņš
+37129452704

Komentāri (5)

Velvetpopstar 09.04.2024

Atvainojiet, bet nedrīkst uzticēties cilvēkam, kuru ziniet tikai 2 nedēļas.

V Vadims Petrovs 10.04.2024

Mums bija Guntara visi personas dati, viņš ir cilvēks ar ģimeni, viņa iepriekšējā darba pieredze bija vadītāja amatos, viņš ir bijis Dīkļu pils mārketinga vadītājs - nekad nebūtu ienācis, ka tāds cilvēks varētu zagt naudu.

G Gunita Gudone 09.04.2024

Labdien

Good Intentions 09.04.2024

Normāli. 2 nedēļas, bez pārbaudes laika. Paši vainīgi.

V Vadims Petrovs 10.04.2024

Latvija ir maza, nekad nebūtu ienācis, ka cilvēks ar profesionālu pieredzi vadītāja amatos varētu zagt naudu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes