www.sudzibas.lv Užavas alus darītava Ekskursija Užavas alus darītavā

Užavas alus darītava - Ekskursija Užavas alus darītavā

Vilšanās Užavas alusdarītavā

Sestdien bijām ekskursijā Užavas alusdarītavā. Ekskursija tika pieteikta ļoti laicīgi, vismaz pāris nedēļu iepriekš pa ekskursiju tālruni, kas norādīts mājas lapā. Ierodoties alusdarītavā, sākās interesantas lietas. Mūs neviens negaidīja!!! Bet nu, par cik mēs bijām ieradušies, tad kaut kas bija jādara. Sieviete, kura tur atradās - īsti nevarējām saprast, kas viņa galu galā ir, vai dežurante, vai veikala pārdevēja, vai kas - bija manāmi apjukusi, jo viņa nekad ar ekskursiju vadīšanu neesot nodarbojusies, bet priekšniecība esot zvanījusi, ka vajagot novadīt vienu ekskursiju. Žēl bija skatīties, kā cilvēks mocījās. Zinot, ka parasti viesus uzņem alusdarītavas īpašnieka dzīvesbiedrene, bijām šokā. Tikai vēlāk sapratām, ka mūs sagaidīja kāda nejauša darbiniece. Mēs jau protams nevainojam šo plašā profila strādnieci un saprotam, ka viņa ķepurojās, kā spēja. Bet jābrīnās par priekšniecību, kas pie tam vēl ir uzņēmuma īpašniece, bet nevar nodrošināt atbilstošu līmeni. Jā! Un varat iedomāties!!! No mums pat naudu paņēma par šo "burvīgo" ekskursiju ar degustāciju. Ne jau naudas žēl, bet gan par attieksmi ir runa. Ja maksā, tad par kvalitāti. Izbojāja visu dienu.
Katrā ziņā neiesaku uz turieni doties. Vai vairākas reizes pārliecinieties, ka pretī saņemsiet to, par ko maksāsiet.

Vīlusies ekskursante

A

Komentāri (5)

J Joske 30.03.2011

Tas ieteikums turp vairs nedoties, manuprāt ir nevietā un lieks. Nu "nogļučīja" cilvēki, nenoorganizējās! Gadās, nav ko sirgt ar perfekcionismu! Naudiņas gan varēja, protams, neņemt - tā cita lieta.

č Čoms 30.03.2011

Štrunts par naudu, degustācija tomēr esot notikusi, un tas ir galvenais!

S Sergejs 01.04.2011

Esmu bijis ekskursijā Užavas alus darītavā. Līmenis ļoti zems. Tagad saprotu, kas vadīja ekskursiju. Varu salīdzināt ar ekskursiju Valmiermuižas alusdarītavā. Varbūt komentētājiem vajadzētu aizbraukt, gan uz vienu vai otru alus darītavu un paskatīties, kā uzņem viesus un salīdzināt.
Ekskursija ir nepareizā Latviešu valodā, ar krievu valodas iestarpinātiem vulgāriem izteicieniem. Saimniece nemāk izteities. Kas viņa ir? Sakiet man???

A Alisa 05.04.2011

Ņemot vērā, cik daudzās mājas lapās ir šī sūdzība izvietota - vairāk gan izskatās pēc konkurentu netīrās spēles...

K keks 20.12.2011

Šķiet, ka tā arī ir, jo piemēram kad mēs bijām vasarā, tekšu godīgi - nevienu mirkli nenožēloju, skaidri un izsmeļoši, bez pārspīlējumiem un aliņš arī labs!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes