www.sudzibas.lv Uzacu korekcija/krāsošana 6,- Ls pilnīgi pa logu izmesti

Uzacu korekcija/krāsošana - 6,- Ls pilnīgi pa logu izmesti

sv!
gribēju pabrīdināt sievietes (ļoti iespējams, ka tagad jau arī vīriešus), kurām ir plānā apmaklēt šo visnotaļ zolīdo iestādi - ar īpašu līkumu jāiet garām kabinetam, kur tiek veikta uzacu krāsošana un korekcija.. principā to par tādu nemaz nevar nosaukt - jo izejot no salona, iesēdos mašīnā un paskatījos spogulī, ..1) biju vieglā šokā (zinat, ka gribas histēriski smieties, jo neticat acīmredzamajam), 2) sapratu, ko pa 6, - Ls var lietderīgu izdarīt (piem.kino)! nebija ne krāsošanas, ne korekcijas pēdas pat tālākā attālumā pamanāmas, lai gan meiča traki raustīja un pat jutu kā tiek ziests krāsas traipi utt. (un manas uzacis tiešām nebija tajā trakākajā stāvoklī)... bet diemžēl meitenes centība nevainagojās ne uz pusi ar iznākumu!!! .. tiešām uz turiene nav vērts doties, lai veiktu korekcijas acs augšējam apmatojumam..
bet par pašu salona vizuālo izskatu, neko sliktu nevar pateikt.
visu gaišu
i

I

L Lepi 10.06.2009

Labi ka tā un tikai 6Ls. Man uztaisīja Kolonnā permanentās uzacis. Uzzīmēja itkā normāli bet sanāca beigās... No centra līnijas viena talāk un visumā garām, ko darīt neko staigā pārus gadus un piezīmē tikai klāt. Tā kā Tev vēl ir paveicies !!!

S Skaistumkopšana 10.06.2009

Hahaha! Jā, permanentās tikai ar lāzeri var dabūt nost! :DDDD
Tas tāpēc, ka ejat paši nezinat pie kā šos pakalpojumus veikt.

L Lepi 10.06.2009

Es domāju, ka Kolonnā ir labi speciālisti bet... (pietam dāvanu karte bija). Katram jau nav visur paziņu!!! Kur tad Tu iesaki iet nākamo reizi?

Z Zane 30.06.2010

Meitenes, šajā jautājumā iesaku Jums griezties uz salonu Gernetic ( http://www.gernetic.lv/ ). Pienācīga apkalpošana un labas cenas! : )