Uprent SIA - Krāpšana

Uzņēmums nodarbojas ar profesionālu ūdens sūkņu nomu. Iepriekš sazvanoties ar norādīto kontakttālruni izstāstīju nepieciešamību sūkņu nomai, pēc kā arī saņēmu mutisku cenas piedāvājumu 80+pvn eur/diennaktij par sūkni ar maksimālo jaudu 436m3 stundā un degvielas patēriņu 5l/h. Izrēķinot nosūknējamo platību ap 1500m3 sapratu ka mierīgi 4-5 stundās nosūknēšu visu bez steigas.
Pirmais nepatīkamais sīkums bija saņemot rēķinu ar 100+pvn eur/dienn. Solīto 80 vietā. Sazvanījos un man piesolīja atlaidi kā izņēmumam.
Darbinieki izsniedzot iekārtas pat nespēja paskaidrot kas un kā jāslēdz un kā pareizi strādāt.
Sūkni paņēmu 17.00 un darbus plānoju uzsākt nākamās dienas rītā ap 9, lai pa tumsu ar svešām ierīcēm neņemtos, izrēķinot iepriekš, ka laika man ir pietiekoši un bez steigas. Palaižot sūkni jau pēc laika bija skaidrs ka viņš nekādi nepumpē pat 350m3 stundā un ir noregulēts uz minimālo jaudu kuru pats nevari regulēt, jo viss nometināts un sakrāsots lai neaiztiek gudrinieki. Tuvojoties pusdienslaikam bija skaidrs, ka pilnīgi neiespējami pabeigt izsūknēšanas darbus, jo knapi sūknis izpumpējis pusi, aptuveni izrēķinot sanāca 180-200 m3 stundā jauda. Otra lieta, ka degvielas patēriņš nebija nekādi 5l, bet visi 10-12l stundā, bet tas būtu sīkums, ja darbs būtu padarīts. Sazvanoties ar uprent pārstāvi un izklāstot situāciju protams neviens neatzinās ka jauda ir tāda, noveļot uz nepareizu lietošanu vai vēl kaut ko. Bet tomēr deva man iespēju sūkni atgriezt nākamās dienas rītā līdz 10 bez papildus izmaksām, lai kompensētu situāciju. Lai padarītu darbus strādājām pat nakts stundās, arī tas izskatījās neiespējami, jo krītoties līmenim jauda palika vēl mazāka. Lai sūkni atvestu laikā un bez papildus izmaksām apstādinājām visu un devāmies nodot.
Visu jau varētu aizmirst, ja nebūtu pēdējais nepatīkamais, pēc 10 dienām tika piestādīts rēķins par otro lietošanas diennakti. Zinot, ka būs rēķins par otru diennakti nebūtu priekšlaicīgu beidzis darbus un būtu lietojis līdz paredzētajam laikam.
Uzņēmuma pārstāvis apzināti maldina klientus!
Sazvanot uzņēmumu pēc rēķina saņemšanas sanēmu atbildi, ka viss saskaņā ar līgumu un nekādas vēlmes atrisināt strīdīgo situāciju uzņēmumam nav, ar ko ir skaidrs ka klients ir tikai ieņēmumu gūšanas avots. Ļoti nožēlojami.
Domāju šis nav vienīgais šāds gadījums, būtu lieliski ja arī citi publicētu savu pieredzi ar šo uzņēmumu.