www.sudzibas.lv Upnet.lv Dārgākais hostings

Upnet.lv - Dārgākais hostings

Upnet.lv ir pats dārgākais hostings Latvijā, tehniskais atbalsts - briesmīgs. 100 mb servera vieta pa 5 Ls + PVN. 100 mb liela vieta mājas lapai ir nožēlojami maza. Upnet. lv klientam skalo smadzenes, par to ka hostinga sniedzēju uzņēmumi, kas ir lētāki, nekā viņi ir "sūds". Upnet.lv rokas pa lapas skriptiem un kaut ko labo, paši nesaprot tā nepieciešamību, kā rezultātā lapa nestrādā korekti, izpeld kļūdas. Pēc tam ilgi jāmeklē, ko Upnet.lv ir labojis, jo paši nezin un uz mailiem neatbild.
Tad kad izdomāsiet pārcelt mājas lapu uz citu serveri, jums tas nebūs lemts, jo pieejas informāciju datu bāzei viņi nedos, jo netīšām izrādīsies ka ir aizmirsuši. Sanāks, ka esat Upnet.lv pakļautībā, bez iespējas izvēlēties savai mājas lapai piemērotāko atrašanās vietu - hostingu.
Izvēloties Upnet.lv hostingu, jūs būsiet sūdos līdz ausīm un maksāsiet lielu naudu, jo nebūs kur likties. UZMANIETIES!!!!!!!!

D

M murnieks 28.08.2013

Ha! Nepiekritu nevienam vārdam! Izmantoju Upnet pakalpojumus jau varāk kā 8 gadi. Un nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu. Visas lietas tiek risinātas bez jebkādas aizkavēšanas, sapratīga attieksme un arī cenu politika viņiem ļoti demokratiska. Nerunājot jau par pakalpojumu drošību un stabilitāti. Pat izbrīnījos, ka kāds par viņiem var sūdzēties, jo šīs ir viens no nedaudziem uzņēmumiem ar kura darbiniekiem patiešam ir patikami komunicēt.