www.sudzibas.lv UPL Būve Krāpj darbiniekus

UPL Būve - Krāpj darbiniekus

Pieņem darbā un Sola labu samaksu, bet jau ar pirmo nedēļu sāk melot un nemaksāt. Kompānijai nav līdzekļu, tāpēc meklē cilvēkus, kuri nezina un strādā līdz saprot melus. Tad aiziet prom un nāk nākošie. Melo, ka slēgs darba līgumu, beigās nenoslēdz līgumu un par darbu nemaksā. Uzmanieties no vadītāja Edgara. Pieņem apakšuzņēmējus, kuri strādā bez līguma, melo un nemaksā par darbu. Šim cilvēkam nav godaprāta. Problēma nav atrisināta, meklē citus muļķus, kuri strādās šai trūcīgajai kompānijai par brīvu. Iesaku nepieteikties, ja negribat strādāt par brīvu! Viņam ir kolēģis Āris, kurš pēkšņi saslimst un pazūd, telefona numurs neatbild.Nezināju, ka ir Getapro reģistrēts, izskatījās kā solīda kompānija, bet reāli.

C Celtnieku brigāde 03.02.2022

Laiks iet uz Darba inspekciju

N niknais245 16.08.2022

Nav jau pirmā reize. Sadarbībā ar Vācijas draugu Andžeju. Sūta un nepilda savus solījumus. Vairāk info uz epastu: [slēpt]@inbox.lv

C Celtnieku brigāde 24.08.2022

Paldies, neredzu e-pastu