Upes kuģis - Misisipi - attieksme

Sveiki!
Ta nu sanāca, ka izlēmām svinēt diezgan lielu pasākumu uz kuģīša Misisipi. Viss jau sākumā bija labi, tika solīts, ka viss tiks nodrošināts un nebūs problēmu.
Problēmas sāka rasties tiklīdz tuvojās pasākums. Pēkšņi bija jāmaksā papildus apkalpošanas maksa, bet tas jau nebija trakākais. Trakākais bija tas, ka bija vēl papildus cilvēki, kas rūpējās par atrakcijām uz kuģīša, bet nevarēja vien sazvanīt menedzēri, lai vienotos par laiku, kad viņi var uzkāpt uz kuģīša.. bet ja arī sazvanīja, tad dabūja tādu attieksmi, ka tik turies..
Par attiekmi un organizēšanu varu teikt to sliktāko - ar kaut ko tādu vēl nebiju saskārusies un tas bija īsts pārbaudījums man pirms šī pasākuma. Katrā ziņā iesaku apdomāt, vai nav labāka alternatīva un vai tas tiešām ir to vērts?

Z

Z zanii 05.03.2013

Ar šo vēlamies paziņot, ka vasaras upes kuģiem “Misisipi” un “Liepāja” ir mainījušies īpašnieki. Lai nodrošinātu mūsdienīgu pieeju klientu vēlmēm 2013. gada sezonai tiek komplektēta jauna kuģu komanda. Drīzumā kuģīši piedzīvos daudzas pozitīvas pārmaiņas, kā arī uzlabojumus pasākumu norisē un kvalitātē.

Turpmāk Daugavas kruīza kuģa Misisipi jaunā komanda strādās lai piedāvātu izīrēt kuģi šādām aktivitātēm:
romantiskiem kāzu izbraucieniem
uzņēmumu banketiem un konferencēm
privātām ballītēm
neaizmirstamiem nakts pasākumiem

Savukārt bērnu pirātu kuģītis "Liepāja" pārtapis par pirātu kuģi piedāvās:
braucienus uz Mežaparku nedēļas nogalēs
bērnu dzimšanas dienas pirātu stilā

Tāpat abi kuģīši turpinās doties stundu garos braucienos pa Daugavu.

Par papildus informāciju un rezervācijām, lūdzam zvanīt: 20201696 vai rakstīt uz [slēpt]@daugavaskruizs.lv

Ar cieņu,
Daugavas kruīza kuģa "Misisipi" un bērnu pirātu kuģa "Liepāja" jaunā komanda