Unimarine spa - elektrichestvo

решили всей семьей съездить отдохнуть в унимарину спа, это кошмар в воде очень сильно бьёт током особенно в джакузи, страшно, на нашу жалобу администратор сказал эта тема стоит на повестке дня тем-более бьет не сильно, они знают и не предупреждают, конечно зачем.

I ieva 16.12.2009

Jā, biju šajā spa vienu vienīgu reizi un nekad vairs neiešu. Biju šokā, ka tika baseinā ir tik auksts ūdens, es vēl netiektu neko, ja viņi šo spa centru pozicionētu, kā atpūtastu pieaugušajiem, kas pēc pirts ielec baseinā un ir ok, taču mājas lapā tiek aicināta visa ģimene ar bērniem. Nu atvainojiet, bet bērnam ganrīz ledusauksts ūdens un kopējā temperatūra telpās man bija šoks. Pie tam arī vairākkārt jautājām, vai tiešām nav iespējams palaist baseinā siltāku ūdeni, diemžēl netika nekas lietas labā darīts. Un saviem darugiem arī visiem pateicu, ka šī iestāde ir plnīgi galīgi garām, atpūtisimies citur, fui!!

H Hugo Djego 16.12.2009

Ieva, vasarā kaut kur citur, tagad visur auksti.