Unicredit Leasing - autolīzings

Izcila nervu maitēšanas firma! Mājaslapā skaisti ierakstīts - ātri izskatām pieteikumus... vairāk kā divas nedēļas izskatīja, beigās mūs atšuva. redziet, ienākumi par mazu... tai pat laikā cilvēki, kam ienākumi par abiem kopā sastāda vienu mana vīra algu tikai pie līzinga. kur ir taisnība? pie tam, ka mēs krīzei cauri izgājām bez parādiem un visādiem pabalstiem, strādājam uzņēmumos, kas negrims ( 100%). turpretī otrs pāris strādā zivju pārstrādes rupnīcā - tur ienākumi nav stabili - jūrā vējš, darba nav un naudas arī nav... parādi viņiem vairāk nekā spēju iedomāties..... u.t.t.

Nu kur ir taisnība?

O

Komentāri (5)

; ;jgi;ygv v 08.10.2012

offtopiks -- nav tādu uzņēmumu, kas negrims 100 %, turklāt vēl Latvijā...

D Darbinieks a 08.10.2012

Nu nezinu gan, man izskatīja 4 ned laikā un visu saņēmu kā plānots - ņēmu uz 36 mēnešiem auto:) Esmu ļoti apmierināts!

R Raimonds21 23.08.2013

Ja nemaldos unicredit bank iet prom no Latvijas un unicredit leasing paliek kā atsevišķa daļa Latvijā. Varbūt dēļ reorganizācijas aizkavēšanās. Ja gribi ātru atbildi, ieej http://www.autokrediti.lv/auto-lizings Atbilde tiek solīta 30 minūtēs.

L lindap 13.09.2013

Man ir ilggadēja pieredze ar UniCredit Leasing, un es varu pateikt tikai 100% labus vārdus par šo kompāniju! Super apkalpošana, ļoti kompetents personāls, un vienmēr patīkama un laipna apkalpošana. Ja nav nekādas problēmas, pieteikums tiek izskatīts un pozitīva atbilde tiek sniegta 1.dienas laikā! Nākošajā dienā jau braucu ar jauno mašīnu, kura bija piereģistrēta, apdrošināta un nauda bija jau kontā:) Varu arī pieminēt, ka šī ir viena no retajām kompānijām, kur tiešām rodas sajūta, ka līgumslēdzējpuses ir tik tiešām divas, un netiek uzspiests parakstīt tikai vienpusēji sagatavotus līgumus. Tiek arī ņemti vērā klienta nosacījumi, ieteikumi un lūgumi par līguma nosacījumiem! Paldies manai foršajai līzinga kompānijai:)!

B bridza 31.10.2019

Man arī bija ilggadēja pieredze ar UniCredit Leasing ,kur varēju teikt tikai labus vārdus ,zinoši un atsaucīgi darbinieki,līdz šim,bet tagad esmu citās domās.Iesniedzu pieteikumu auto līzingam,firmas darbinieks Oskars sazinājās uzreiz tanī pat dienā,bet tad viss sākās,tad vajag tādu izdruku un tādu,atbildi gaidīju ļoti ilgi,kur saņēmu atteikumu ,nepamatojot kāpēc? Uzrakstīju vēstuli ,lai uzzinātu kāpēc atteikts ,protams atbildi nesaņēmu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes