www.sudzibas.lv Ungura Ezera Kempings Ungura ezera kempings

Ungura Ezera Kempings - Ungura ezera kempings

1.) Zvanot pa mobilo telefonu tika nosauktas zemākas cenas ,nekā ,kad atbraucām . 2.) Bija mums 2 mājiņas ( 4 vietigas) un dzīvojamais auto. 14 eiro vieta lika maksāt 20 eiro par dzīvojamo auto ,par 1 nakti + sakot ,ka bus mums vinam pievienota elektrība ,bet ,protams ,elektrību nedabujam .. 3.) Pirms brauksanas uz turieni ,jautājām vai bus malka .. Saka,ka ja,bus ,nav par ko uztraukties . Kad vēlamies paņemt malku ,mums saka ,ka mums nepienākas . 4.) bija mums rezervētas mājiņas uz vienu nakti un otrajā nakti guļam teltis. 5.) aizeju es pie saimnieces un jautāju ,kapec mums nepienākas malka ,bet šī saka ,ka otro dienu pa nakti kempinga nevaram palikt . Loti slikta izturēšanās! Katram cilvēkam ir savādāka cena par laivu īri !!! Mums prasīja € 25,00 par nakti ,citam € 10,00 Katamarani galīgi veci. Plus vel mums aizliedza ņemt katamaranus ,jo viens aizmugure stūma vinu .. Pārrunājam tur ar kaimiņiem ,kas īre mājiņas ,tie ari saka ,ka saimniece ir ragana .. Pret visiem izturas ,ka pret sudiem .. Es gāju mazgāt dārzeņus un viņas dēls pienāk un saka ,ka mana mamma ( kempinga saimniece ) atnaks pie Jums un bus viņai jaiedod puse no maniem dārzeņiem !!! Es ,protams ,pateicu ,ka ne ,kada sakara un kops ta brīža vina uzedas uz manis un meklēja katru sīkumu ,lai izmestu mūs ara! NEIESAKU ŠO VIETU !!

I

R Raivo Naktins 11.07.2021
Slikts serviss

Vieta laba , bet ļoti dārga vieta 150eur uz 2 dienām tīri tikai par ugunskura vietu bez mājiņas. Pluss veel ja kāds atvedīs tev kautko no veikala par iebraukšanu 3 eur būue jāmaksā