www.sudzibas.lv Unagi Bubble Nepareizi pagatavots dzēriens

Unagi Bubble - Nepareizi pagatavots dzēriens

Biju pirmo reizi šajā Bubble Tea kafejnīcā, pasūtīju viņu populārāko dzērienu "Doki doki", kas skaitās kā klasiskais, ar kuru viņi ieteica visiem sākt, ja nekad neesi mēģinājis dzert bubble tea. Sastāvā ir pamatā melna tēja un vēl piens, bet mazākā daudzumā. Pēc bildes varat redzēt kādam jāizskatās šīm dzērienam (1. Bilde) un ko man atnesa (2. Bilde) . Uzreiz nepamanīju ka kaut kas nav kārtībā un kad jau sapratu, ka pēc dzēriena mute ir pilna ar sviestu, tad uzrakstīju viņiem personīgi par savu problēmu. Man atbildēja, ka tā iespējami bija oficianta kļūda un viņi cer, ka nākamreiz būs citadāk. Bet es domāju, ka nākamas reizes nebūs, jo viņi pat neatvainojās par savu kļūdu.

Pievienošu arī linku no viņu instagrama, kur ir redzams sastāvs:

B Bez_vārds 10.08.2022

Nobiedēja, ka nākošās reizes nebūs. Smieklīgi. 😁😁😁

Good Intentions 11.08.2022

Kad tu saprati, ka ne tas dzēriens?

M Mirtious 11.08.2022

Kad jau aizgāju diezgan tālu no kafejnīcas, biju gandrīz pie Vermanītes. Sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un paskatījos internetā kādam jābūt dzērienam