www.sudzibas.lv ultrahost.lv pēc naudas pārskaitīšanas ignorē

ultrahost.lv - pēc naudas pārskaitīšanas ignorē

Pasūtīju uztaisīt internetveikalu pēc mana dizaina. Mājaslapas "skelets" tika uztaisīts ļoti ātri, taču tālāk sākas laika vilkšana. Atbildēja uz jautājumiem un uzlaboja nepilnības ļoti lēni (paši preces neievietoja, lai arī par to, ka tas nav iekļauts cenā nav info viņu mājaslapā), katra atbilde uz vēstuli ar katru reizi bija jāgaida ilgāk un ilgāk (jautāju, lai man šo to izmaina saitā un to var paveikt ļoti ātri, taču es to nevarēju, jo nebija vēl dotas administrēšanas iespējas). Kad tika samaksāta nauda atbildes uz citiem jautājumiem saistībā ar to ko un kā darīt ar administrēšanas paneli un preču ievietošanu bija jāgaida vēl ilgāk. Viņi bija atsūtījuši "instrukciju" krievu un angļu valodās, kura sastāvēja no word dokumenta 9lpp garumā, kurā bija "uz ātro" saliktas bildes par dažām administratora panela funkcijām un viss. Izrādās, ka es pats daudz ko nemaz nevaru saviem spēkiem izmainīt un daudz kas ir jājautā, lai izdara viņi paši un tā atkal ir laika stiepšana. Un tagad, kad mājaslapa vienkārši ik pa laikam sāk mētāt "errorus" viņi uz manām sūdzībām pilnībā nereaģē.

Z