Ulre SIA - Krāpšana

Divus gadus gaidu no šī uzņēmuma samaksu par pakalpojumiem, bet nav nekādas intereses no viņu puses nokārtot parādus. Risinājums no viņu puses ir necelt telefonu vai solīt uz nākamo mēnesi. Liela kļūda ir neprasīt no viņiem avansu vai priekšapmaksu, bet vislabāk ir neveidot sadarbību ar šo uzņēmumu.

Neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu, it īpaši ar tā vadītāju Reini!

P Pavārs 16.03.2021

Ar tādiem kā ulre ir jāstrādā tikai ar priekšapmaksu. Jo pēcapmaksa pie viņiem ir atgstama tikai caur tiesu izpildītāju.

A AtmaskojamNegodīgos 17.10.2023

No tādiem kā ulre vispār jāizvairās.

P Pavārs 16.03.2021

Ja tev ir daudz naudas un algu tev nevajag, tad nāc strādāt uz ulri. Nemaksā darbiniekiem, maina tos kā zeķes, nemaksā piegādātājiem, apakšniekiem. Darbus veic nekvalitatīvi, ja vispār izdara, Ja tas ir tas kas jums ir vajadzīgs, tad iesaku tur iet strādāt. Ja nē, tad šī vieta nebūs priekš jums.
Tiesi tas pats arī tiem pasūtītājiem, kam ir palaimējies dabūt šo firmeli kā jūsu iepirkuma uzvarētāju. Gatavojaties uz lēnu un mokošu procesu, un līguma izpildes termiņu reiziniet vismaz ar 3. Rēķinieties, ka darbs tiks darīts lēnu, materiali būs vislētākie/nekvalitaīvākie, bet visbiežāk to nebūs vispār, jo piegādātājiem nav samaksāts, darbinieki katru nedēļu būs citi, bet darbs uz priekšu neies. Jūs baros ar tukšiem solījumiem kā tulīt nāks brigades un visu darīs, bet ziniet, nekā no tā nebūs.
Tāpat arī ieteikums materiālu piegadātājiem - nedodiet šai firmelei neko uz pēcapmaksu. Savu naudu no viņiem dabūsiet atpakaļ tikai caaur tiesu.
Sveiciens resnajam Gulānam, zeme ir apaļa, un ticu ka tev atnāks atpakaļ par visiem apkrāptajiem cilvēkiem.

A AtmaskojamNegodīgos 12.10.2023

Bumerangs vienmēr nāk atpakaļ.

100% taisnība.
Kamēr es tur strādāju neviens objekts nebija pabeigts laikā. Nepārtraukti saņēmām no pasūtītājiem un altum vēstules par sankcijām saistībā ar termiņu kavējumu vai nekvalitatīviem materiāliem. Bet reinim bija pofig.

V Vigo Lapaq 15.03.2022

SIA ULRE . Ludzu atsaukties tos ,kas saskarusies ar negotpratigu ricibu -krapsanu no SIA ULRE un Reinis Gulans puses ,jo uzskatu ,ka sada riciba nedrikst palikt nesodita ,pat ja sanemt materialo kompensaciju var izdoties var neizdoties ,tad varam panakt moralo kompensaciju un izdarit labu lietu -partraukt ,likvidet krapniecisku kantori (Kriminallikumu vel neviens nav atcelis ) mans t .2635 3332 -Raimonds .

K kalndruvas 21.10.2022

Ar šo firmu jāstrada tikai ar pilno priekšapmaksu! Ļoti uzmanīgi ar šo kantori!
Krāpnieki!

👍