www.sudzibas.lv Uldis Puiga, Artūrs Pastars Dārza laistīšanas ierīkošana

Uldis Puiga, Artūrs Pastars - Dārza laistīšanas ierīkošana

Vēlētos pabrīdināt par šiem diviem darboņiem. Viņu zināšanas dārzkopībā un laistīšnas ierīkošanā ir stipri ierobežotas. Ieteiktu klāt savam dārzam nelaist. Rakt viņi var, bet ierīkot laistīšanu nevar. Nav zināšanu. Arī termiņi viņiem ir interesanti. Pasaka, ka ieradīsies pirmdien, ierodas trešdien, pēc tam 2 nedēļas neceļ telefonu, tad piezvana, ka nākamnedēļ atsāks darbu. Izbeidzu attiecības pusceļā. Nekādas naudas uz priekšu skaitīt nedrīkst. Pilnīgi amatieri un diletanti.

M mednis333 26.06.2014

Uldis Puiga un Artūrs Pastars

Inženieris 27.06.2014

Normāli cilvēki izvēlas sava amata speciālistus, bet kapeikpisēji - amatierus, galvenais lētāk!
Vai pirms laist savā dārzā painteresējies par viņu pieredzi? Atsauksmes?

Tāpēc arī tāds REZULTĀTS!

Nepažēlojiet laiku un vispirms pārbaudiet iepriekš paveiktus meistara darbus, ievāciet informāciju un atsauksmes.
Iespējams tiksiet pasargāti no amatieriem!