www.sudzibas.lv Uldis Ozols(Uldons TV) Slikta attieksme, abonomentu pirkšana, krāpšana.

Uldis Ozols(Uldons TV) - Slikta attieksme, abonomentu pirkšana, krāpšana.

Es vēlos sūdzēties par Uldi Ozolu, Uldons TV kanāla īpašnieku, pirmkārt, es uz viņu esmu nikns, jo viņš mani apkrāpa, es viņam samaksāju 15 eiro par reklāmu savam kanālam, tas bija jau Maijā, bet vēl viņš nav noreklamējis, tikai sola, ka kaut kad to darīs, bet nu jau par ilgu tas viss ir izvērties un naudu arī nevaru dabūt atpakaļ.

Otrkārt, nesen bija izvērtusies visai liela YouTube drāma saistībā ar abonentu pirkšanu, nu es sarakstījos ar Uldi un viņš man atklāja, ka tā visa ir patiesība. Man šķiet, ka nav labi pirkt abonentus ja citi kanāli tos nopelna godīgā ceļā ar saturu, bet sen jau zināms, ka Uldis vairs neliek videoklipus, jo ar tiem nevar nopelnīt tik daudz naudu kā ar strīmiem. Un vispār viņa uzvedība kanālā pēdējā laikā ir ļoti pretīga, viņu skatās bērni, bet viņš nepiedienīgi uzvedas, izsaka rupjas replikas un tamlīdzīgi!

Kādreiz viņš bija normāls, bet kopš sācis tikai strīmot man negribīgi atbild un vienmēr izturas nicinoši pret mani, laikam domā, ka ir varenāks vai bagātāks nekā es.. Skumji. Apakšā pievienoju attēlus no sarakstes un mana paypal.

L LvPuika 06.06.2017

http://prntscr.com/fgo1h5 Reku es viņam samaksāju 800 (nē)

L LvPuika 06.06.2017

Nu un kur ir screen ar to ka tu viņam rakstiji par reklāmu ? Atkal kkāds taisa mēslus bez pierādījumiem

A Artis Krastiņs-Lukis 07.06.2017

Tas tajos instagram chatos nav uldis ir no cita profila ielikta ulda bilde un arī uzrakstīts ir nepareizi

L LeTar 06.06.2017

Uija , Uldona heiteri. Sākās atkal. Galīgi aplama sūdzība. Viņš visu youtube.com savā kanāla tiešraidē visu izskaidroja.

U uljicafighter 06.06.2017

Pilnigi neko tas mizalis nav iskaidrojis lolparadi videjo tu mulkji.

L LGPZLV 06.06.2017

Vecīt tu esi stulbs. Viņs nepirka subus un tas vispār nav aizliegts. Un 15 Eiro nemaksā reklāma, viņš reklamē tikai strīmu laikā pa 1 eiro. Kārtējais idiots kuram nav ko darīt.

B BumX 10.06.2017

Vecīt subu pirkšana ir aizliegta!

Labs AtūrTV , malacis

K Kazimirsjauns 06.06.2017

Piekrītu, tiešām Uldons tiešraides laikā sapisās, viņš neparādīja ne tā datuma PayPal izrakstus, ne bankas izrakstus, kā arī nevarēja pamatot no kurienes tie subi radušies, es domāju, ka šoreiz Uldons ir iekritis. Sen jau bija tas pedofīls apnicis ar savu tverkošanu.

L LeTar 06.06.2017

viņs parādija bankas izrakstus.

E Evis108534677 08.06.2017

Neraksti ja neko līdz galam nezini????

U uljicafighter 06.06.2017

Uldons ir pilnigs mizelis nomiza no bokas macha ar Arturu jo zina ka savos 30gados vinjam ir 12 gadiga puishelja augums slimais mutants suudons tv.

L LeTar 06.06.2017

Uldis tevi reāli tiesā var sūdzēt , nepatiesa informācijas izplatīšana un ja arī tas ir īstais Uldis ekrānašāviņos tad tu reāli nevari izplatīt sarakstes ar privātpersonām bez viņu atļauijas. Viss tas rakstīts likumi.lv. Hanā tev Artiņ.Šitā tev nevajadzēja darīt. Tu tādā sūdu čupā iekāpi.

T TheDizzy 06.06.2017

Visu laiku ar Uldonu notiek kaut kas aizdomīgs, paskataties cilvēki un iedziļinaties ko viņš stāsta strīmos, kad kāds uzprasa kādu jautājumu, par naudu, subiem, tad uzreiz šis cilvēks tiek bloķēts. Uldona mērķis sen jau ir kāst naudu no sīkiem tukšpauriem , kas vēl normāli domāt nespēj un strādājuši nav lai saprastu naudas vērtību.
Ik pa laikam paskatos ko šie 30 gadīgie vīrieši dara un kā uzvedās labi zinādami , ka viņus skatās bērni.
Nezinu kas ir ar tiem subiem, bet to ka viņš naudu zog, to jau daudzi zina.
"Pateicība par manu komentāru privāti, iedošu Jums e-pastu" Var redzēt ka cilvēki nedomā un kur nu vēl bērni. ULDON TV KAUNS!

A Adrians Mengis 07.06.2017

Nu tak vecīt nedirsies
tas viss ir izdomāts

C critical thinker 06.06.2017

Un es sajutos vecs... Kas par subiem un kanāliem, kam tas vispār vajadzīgs? Grāmatas būtu palasījuši.

P panoramix 06.06.2017

Tur ir viss kārtibā shēma strādā,visi muļķa buļbīši sūta savu vecāku naudu!Es paskatijos tos streamus,tur jau ka sektā viss notiek,dariet tā,dariet šita,saspiežat laikus,piesekojat tam un šitam!

L LeTar 06.06.2017

Uldis jau nestrādā , viņam kaut kā jau naudu pelnīt vaig, bet par subiem gan tur sarakstīti

P panoramix 10.06.2017

Galvenais ir fantastiski runāt,kā to dara viņš un tad darbu nevajadzēs!Zini kapēc viņš savus skatitajus sauc par Buļbīšiem,tas tapec ka dārzenim nav smadzeņu un viņam tādu publiku tikai vajag kas viņam skaita naudiņu!

D Dāniels Ignatovičs 06.06.2017

Uldonam nav tāda bilde wpp!

A Adrians Mengis 06.06.2017

Tie ir visis meli ! Un tas ar ko chatoja tajā galerijā tas Uldons Tv bija fake acc. jebkurš varētu uzstaisīt fake acc 3 tādus pašus acc. Un tas ko viņi tur chatoja vara ar dr sarunāt vai arī caur citu tel . Nu taka dazhiem padodas ļoti labi melot. Visp Artūrs Tv pieriģestrēja uldonu tajā majsllapā lai visi domātu kad uldons pats ir peirigistējies ... Nu tie ir visi pilnīgi meli!

A Andris Āboliņš 07.06.2017

Taisnība

A Adrians Mengis 06.06.2017

Nu tie heitari arī meiģinās visu slikto lai uldons tv partrauktu filmēt!

L LeTar 07.06.2017

Runājot pa to pašu tavu saucamo 15 eiro apkrāpšanu. Noteikti bija tā ka tu viņam teici ka vēlies reklamēties , bet Uldons atteica un tu aizskatīji tos 15 eiro , bet attgriezt viņam protams ka negribas.

F flashh 07.06.2017

Netak, tas viss ir uztaisīts caur ie, un nekā tāda nemaz nav bijis!

A Artis Krastiņs-Lukis 07.06.2017

Uldi Ozola pat tā nesauc instagramā jūs heiteri

TasEsLV 07.06.2017

Drīzāk kad VID ņems viņus priekšā? viņi nodarbojas ar darbību Latvijā, prasa ziedošanu (kas arī ir atrunāts likumdošanā) Iegūst reālus ienākumus no profesionālas darbības, kāda atšķirība taisīt stream vai seriālus? tāda ja tu esi producents tev nez kapēc jāmaksā nodokļi, ja nosauc sevi par streamotāju tad nav.

D DabOnThemHaters 07.06.2017

https://www.youtube.com/watch?v=Q3wrjZI2FVo&t=427s ... Dauņiem kuri galiigi slimi !

H Halāts22 07.06.2017

Es ar māku savu akontu noasukt Whatsapp Uldis Ozols un uzlikt Uldona Bildi! Un ķipa sarkastīties ar viņu!

P panoramix 07.06.2017

Šitie visi steamotaji tik mūld ka maksā nodokļus!